Robin Juhkental. Foto: Pille-Riin Vihtre

Naljaviluks! Millise kuulsusega Robin Juhkental poksiringi astuks?

02. oktoober 2023 | Uudised

Laulja, raadiosaatejuht ja meemitegija Robin Juhkental vastas oma Instagramis küsimusele „Millise kuulsusega sa poksiringi astuksid?“, et ei poolda vägivalda, aga heategevuse nimel Kivisaarega küll poksiks. „Maitse asi, aga mulle eriti ebasümpaatne mees,“ ütles ta.

Heategevuse nimel Kivisaarega küll poksiks!

Robin Juhkental. Foto: Pille-Riin Vihtre

Robin selgitas, et selle vastuse eesmärk oli pigem oma Instagrami fänne lõbustada.

„Kõige põhjal, mida meediast olen näinud ja mujalt kuulnud tundub ta ääretult ebasümpaatne.  Olen põhimõtteliselt vägivalla vastane, aga kui kellegagi tuleks ringi astuda, siis ilmselt oleks seda lihtsam teha inimesega, kes üldse ei meeldi. Heategevuse ja korraliku summa nimel õigele asjale teeksin selle poksimatši ka ära,“ ütles ta Goodfightile.

Robin Juhkental. Foto: Pille-Riin Vihtre

Robin muigab, et ta ennast mingiks suureks rusikakangelaseks ei pea, aga kotti on kunagi korralikult taotud, stiiliks valiks ta ilmselt klassikalise poksi, kuigi tema saldosse kuulub ka mõned head aastad judotreeninguid lapseeast.

Robin Juhkental. Foto: Pille-Riin Vihtre

Ta lisas, et võistluskunstide „suureks“ fänniks ta ennast vist nimetada ei saa, aga proovib ikka asjadega kursis olla ja aeg-ajalt jälgib ka kohalikke tegijaid, eriti toob ta välja Uku Jürjendali.

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel