Astrid Johanna Grents oli koolis hea pikamaajooksus. Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia treener ja meister tai poksis Astrid Johanna Grents rõhutab, et tai poksis tugeva põhjata edasi ei liigu. Küll aga usub ta, et kui leiad omale sobiva spordiala, tuleb kõik muu loomulikult.
Inimesed on erinevad ja vajavad erinevat lähenemist
Treenerina usub Astrid, et inimesed on erinevad ja vajavad erinevat lähenemist, seega ta toitumisplaane ei koosta ja jõusaali ei määra, saab vaid suunata õpilasi tegema tervislikumaid valikuid toitumises.
Trenni juures on kõige olulisem baastehnikaid korrata. Küll aga ütleb Astrid, et kõik trennid ei ole alati samasugused, seega üksluiseks see ei muutu. “Igal trennil on oma ülesanne. Mõni päev keskendume tehnikale, mõni päev töötame rohkem poksikotil või lapade peal ja mõnikord annan neile vabad käed ja saavad sparringus enda oskused proovile panna,” räägib ta.
Astridi põhimõtted tai poksi huvilistele:
- Tugeva põhjata edasi ei liigu!
- Kui leiad omale sobiva spordiala, siis kõik muu tuleb loomulikult!
- Inimesed on erinevad ja vajavad erinevat lähenemist!
- Vaimu on sama tähtis treenida kui keha!
Vaimu treenida on sama tähtis kui keha
Astrid usub, et vaimu on sama tähtis treenida kui keha. Väga meeldis talle viimati loetud Jay Shetty raamat “Mõtle nagu munk”.
“See räägib munkade filosoofiast ja sellest, kuidas inimesed saavad nende põhimõtteid igapäevaelus oma vaimu treenimiseks kasutada,” selgitab ta.
Jay Shetty on endine munk, kes oma raamatus annab edasi oma rikkalikud kogemused elust mungana, et aidata teistelgi ületada takistused teel rahu ja eesmärgini, mis peitub kõigis. Munkade õppetunnid on sügavad, kuid tihti abstraktsed, Shetty on aga suutnud need muuta praktilisteks nõuanneteks, mida saab kasutada igaüks.
GoodFight
GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?