Conor McGregor

McGregor vs Poirier: kohe näha, et vanad tuttavad!

23. jaanuar 2021 | Uudised

Conor McGregori loom on ärganud ja ta on väljakutseks valmis, on mees ise kurikuulsat kordusmatši Conor McGregor vs Dustin Poirier kommenteerinud. Väljaütlemistest on näha, et puuri lähevad vanad tuttavad.

McGregor suhtub nüüd oma vastasesse rahulikumalt ja kasutab vähem trash talk‘i kui kuus aastat tagasi, kuid on siiski enesekindlam kui kunagi varem.

OlyBeti spordiennustusportaali statistika kinnitab publiku toetust McGregorile. Fännid on panustanud koefitsiendiga 1,35 McGregorile kui võimalikule matši võitjale. Seda Poirieri 3,32 vastu, kuid ärgem alahinnakem tema aastatega kogunenud ambitsiooni revanšiks. OlyBeti spordiennustuse seisu saab vaadata ja oma panuse anda siin.

24. jaanuari varahommikul Abu Dhabis toimuv kurikuulus kordusmatš on just see, millest Dustin Poirier on üle kuue aasta unistanud. Seekord läheneb ta oma sõnul vanale tuttavale teise taktikaga.

2014 seisid mehed esimest korda silmitsi ja siis astus pärast esimest raundi puurist võitjana välja Conor McGregor. McGregor tabas Poirier’d oma tugeva ja täpse vasaku käega, mispeale Poirier matile kukkus ja ei jäänudki muud üle, kui matšile joon alla tõmmata.

Meeste võitlus algas tol ajal aga mitu kuud enne matši päris algust. McGregor kasutas sama tavapärast taktikat, imetabast oskust vastase pähe pugeda. Vana hea trash talk, just sedasi suudab kurikuulus võitleja oma vaenlase muuta emotsionaalseks ja rütmist välja viia. Muidugi on seda laadi solvamisel oma sõu-väärtus juures, mis toob UFC-le uusi fänne ja olgem ausad, seetõttu on McGregori matšides rohkem raha mängus.

Pärast 2014. aasta kaotust tunnistas ka Poirier ise, et McGregor suutis rääkida ta oma pähe ja see mõjutas tema sooritust. Pärast  kaotust on Poirier mitmeid kordi erinevate sotsiaalmeediakanalite kaudu proovinud McGregoriga ühendust saada, et kordusmatš korraldada. Nüüd on McGregor vs Poirier 2 lõpuks väljakuulutatud ja vastased valmis uueks kohtumiseks.

Kordusmatšiks on muutunud ka McGregori suhtumine ja taktika, tal on rohkem austust oma vastaste vastu kui kunagi varem. Eriti pärast seda, kui Habib Nurmagomedov tema võiduparaadi lõpetas.

Juba sel pühapäeval toimub UFC uue aasta avapauguks tituleeritud matš Conor McGregor (hüüdnimedega Mystic Mac ja Notorious) vs Dustin Glenn Poirier (hüüdnimega The Diamond).

OlyBeti spordiennustuse hetkeseisu saad jälgida ja oma panuse teha siin.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel