MAS Fight: legendaarne Buakaw sai 239. võidu

27. oktoober 2019 | Uudised

Phnom Penhis võitlesid 27. oktoobril Buakaw (238-24-12 enne, tai poks) ja Chris Ngimbi (46-25), stiiliks kun khmer ja kaaluks 71 kilo.

Buakaw võitis. MAS Fightis võidab vaid nokaudiga või kolme põrandalelöömisega, vastasel juhul lõpeb kohtumine viigiga. See oli MAS Fighti esimene üritus Kambodžas.

VAATA VIDEOT!

Ngimbi võttis matši nädalase etteteatamisega, kuna Yuan Bin sai viga. Bin asendas omakorda Yi Longi. Ngimbi võitles viimati aasta tagasi One’il ja alistas Giorgio Petrosyani venna Armeni. Tema kaotused on tulnud peamiselt matšidest tippudega: Andy Souwer, Artur Kišenko jne. Ta elab Hollandis ja on endine WKA tšempion.

37-aastane Buakaw on kuuldavasti liitumas One’iga, kus ootab Giorgio Petrosyan. Buakaw kuulus veel mais Combat Pressi tabelis oma kaalu (73 kg) maailma 10 parima kikkpoksija hulka. Varem kandis ta nime Buakaw Por Pramuk, kuid võitleb 2012. aastast Banchameki klubi eest. Ta on WBC Muay Thai, Kunluni ja paljude teiste organisatsioonide tšempion. Kui Saenchai kohta on öeldud, et ta pole ammu Tai poksijatega võidelnud, siis Buakaw võitles Tai poksijaga viimati 2006. aastal. Ta on sportlaskarjääri vahepeal mitmel korral käinud mungaks. Üks selline periood kestis tal üheksa päeva.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel