Marko Šults (Foto Mirjam Veisner)5

Marko Šultsi käe all alustab uus kikkpoksi treening täiskasvanutele

28. august 2023 | Trennid, Uudised

Alates 4. septembrist on Reval Sport spordiklubis võimalik alustada uue kikkpoksi baastreeninguga, mille kestvuseks on kokku kaks kuud. Kursusele on oodatud nii algajad kui ka baaskursuse läbinud naised ja mehed.

Foto: Mirjam Veisner

Foto: Mirjam Veisner

Mis on kikkpoks?

Kikkpoks on üldfüüsiline ja intensiivne treening, mille käigus arendatakse lisaks kikkpoksi tehnikale ka taipoksi tehnikat. Võitluses kasutatakse kõiki kehaosi: jalgu, põlvi ja käsi. Treeningutel kasutatakse poksikotti, topispalle, lisaraskusi, hüppenööre jms. Kikkpoks on sobilik kõigile, olenemata soost ja varasemast kogemusest.

Reval Sport kikkpoksi treeningutes keskendutakse algasendile, põhilöökidele, liikumisele ning tehakse läbi vajalikud koordinatsioonid, baasjõu- ja paarisharjutused. Kursuse lõpuks oskavad treeningute läbijad teha põhilööke ja löögikombinatsioone käte, jalgade ja põlvedega.

Foto: Shutterstock

Treeneriks professionaalne K1 võitleja

Kikkpoksi baastreeninguid viib läbi professionaalne kikkpoksi võitleja Marko Šults, kelle nimel 12 võitu, millest 6 on ta võitnud nokaudiga.

“Meil kõigil on oma lugu ja minevikuhaavad, milledele tagasi vaadates näeme, et need on meid juhatanud õige kutsumuse ja eluteeni. Elus läbielatu on avanud minus sügava pühendumuse, ambitsiooni poksimaailmas. Paljude jaoks on poks lihtsalt poks, sport või treening. ​Minu jaoks on see päästja, võimalus olla inspiratsiooniks, võimalus teostada end maksimaalselt parimal viisil. Võimalus aidata inimestel avada oma potentsiaal nii vaimselt kui füüsiliselt läbi maandava ja käivitava poksi,” ütleb Šults.

Paljude jaoks on poks lihtsalt poks, sport või treening. ​Minu jaoks on see päästja, võimalus olla inspiratsiooniks, võimalus teostada end maksimaalselt parimal viisil.

Foto: Mirjam Veisner

Foto: Mirjam Veisner

Šultsi jaoks esindab poks väljakutset keha ja vaimu tasakaalu vahel, psühholoogilise ja füüsilise vahel.

  • Kikkpoksi baaskursus kestab 4.09 – 25.10 ning treeningud leiavad aset esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 19:30 – 21.00.
  • Täpsem info treeningu kohta on leitav siit!
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel