Maikel Astur. Foto: Erakogu

Maikel Astur: treeninglaagrid on väga vajalikud, et rutiinist välja saada

06. märts 2023 | The League, Uudised

Kikkpoksija Maikel Asturil käib 18. märtsiks toimuvaks The League’iks tõsine ettevalmistus. Maikel käis ka treeninglaagris Hollandis, millest ta GoodFightile lähemalt rääkis.

Foto: Erakogu

Foto: Erakogu

Hollandi treeninglaagris käinud juba aastaid

„Olen käinud Hollandi laagris juba aastaid, kuna saan sealt kogu vajaliku, et olla ringis super vormis,“ räägib sportlane. Sealsetel treeneritel on suured teadmised ning kohal on arvukalt sportlasi, kellega harjutada: „Konkurents on see, mis viib edasi ja seda on mul vaja!“

Konkurents on see, mis viib edasi ja seda on mul vaja!

Tavaline treeningpäev koosneb kahest trennist, mis on väga rasked. Lausa nii rasked, et trennivälisel ajal tegeleb ta vaid puhkamisega, et saaks järgmisel päeval taas maksimumi anda.

Hollandist tagasi tuli Maikel küll väsinuna, kuid enesekindlana ja ta teab, et ta on ettevalmistuseks andnud endast kõik.

Maikel Astur. Foto: Erakogu

Maikel Astur. Foto: Erakogu

Suur osa ettevalmistusest on tehtud, kuid tähtis osa veel ees

„Treeninglaagrid on minu jaoks väga vajalikud, kuna tänu nendele saan enda igapäeva rutiinist välja ja keskenduda vaid endale,“ selgitab Astur.

Siit edasi hoiab ta end jätkuvalt fookuses ning jätkab treeningutega. Suur osa ettevalmistavast tööst on tehtud, kui tähtis osa on veel ees!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maikel Astur (@maikelastur)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel