Maailma kõige numpsimad poksikindad

28. veebruar 2019 | Uudised

Kristo Männistu müüb käsitööna valmivaid rahakassasid. Sobivad ideaalselt poksijale kingituseks ja ühe ostame kontorisse ka endale.

Idee tekkis Kristol sellest, et paar aastat tagasi kingiti talle kusagilt välismaalt taoline kassa. See aga tuli katki lüüa, et raha kätte saada. Peale seda hakkas ta otsima, kus sellist saab osta, kuid ei leidnud siit ega välismaalt. Lõpuks otsustati Aleksander Fedortšenkoga hakata ise tootma, aga kvaliteetsemaid ja selliseid, millest hõlpsasti raha kätte saaks. „Meie kassad on mõeldud igaveseks,“ kinnitab Kristo.

Kassad valmivad 100 protsenti käsitööna. Firma King kinda alusel on tehtud vorm. Savi valatakse vormi, siis kõrgkuumtöödeldakse ja glasuuritakse. Kassad valmivad My Workshopi töötoas.

Alustuseks valmis 21 kassat, millest müümata on neli, ent peagi panevad Kristo ja Sander uue laadungi valmima. Kristo räägib, et ostjad on enamasti tavalised inimesed, ent on soetanud ka harrastusvõitlejad ja Eesti tippvõitlejad.

Kui on olemas soovijale sobivat värvi kassa, võite lihtsalt läbi astuda Kristo töökohast Versus Training Centeris ja osta, kui aga ei ole, siis teile tehakse.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel