Lumpinee valitsev meister alistas One’i valitseva kikkpoksimeistri

22. jaanuar 2021 | Uudised

One’i kukk-kaalu kikkpoksimeister Alaverdi Ramazanov kaotas 22. jaanuaril tiitli Capitanile.

Ramazanov tegeles suurema osa matšist kaitsmisega. 2. raundis lõigi tailane ta nokauti. Ramazanov istus põrandal, lennutas hambakaitsme suust ja puhkes nutma.

Dagestanist pärit Ramazanov võitles viimati 2019. aastal, kuid ütles, et see tegi teda vaid tugevamaks. Capitan, kes kandnud ka nime Diesellek, sai 2019. aastal Lumpinee meistriks, mis tõi talle kutse tulla treenima kuulsasse Petchyindee Academysse. Capitan õppis seal lihast kasvatama, võimsamalt lööma ja isegi hingama. Capitan sai One’i debüüdis vaid 6 sekundiga jagu endisest Enfusioni meistrist Petchtanongist, kel peetud enam kui 400 matši. See oli Capitani esimene kikkpoksilahing. „Capitani tugevaim külg on aju. Ta on äraarvamatu, aga ta on minust lühem,” ütles Ramazanov, kes plaanib liikuda sulgkaalu.

Raskekaallaste kikkpoksimatšis sai Rade Opacic jagu kogenud Bruno Susanost (86-16), kes sõlmis tänavu One’iga kaheaastase lepingu kuuele kohtumisele. Opacic lõi Portugali mehe 2. raundis veriseks ja kohtunik lõpetas võitluse. Opacic oli detsembris sama kiiresti jagu saanud Errol Zimmermanist. Leping kuuele kohtumisele on ka serblasel Opacicil. Susano on võistelnud Enfusionis, King of Kingsis ja Superkombatis. Ta on endine ISKA maailmameister.

Vabavõitluses alistas One’i endine meister Shinya Aoki avaraundis James Nakashima.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel