Foto: Maria Kilk

Laupäeval toimub taas Underground Fight Night

04. detsember 2023 | Underground Fight Night, Uudised

Juba laupäeval toimub Rakveres Underground Fight Night. Eelmisel aastal lõid käed Corsagymi spordiklubi pidav Gert Goršanov ja Rakvere Rammumehe võistluse korraldaja Mark Tervinsky. Meeste koostööst sündis Rakvere Underground Fight Night ehk UFN. Rakvere võttis UFN-i vastu väga hästi. Gert ütleb, et poleks osanud uneski näha nii suurt, võimast ja sooja vastuvõttu. „Publiku entusiasm ja kaasaelamine kasvas iga matšiga ja seda on korraldajana väga mõnus vaadata!“ räägib ta.

Gert Goršanov. Foto: Maria Kilk

Gert Goršanov. Foto: Maria Kilk

VIP-lauas on kogemus isiklikum ja vahetum

Tänavu on ühe muudatusena suurem VIP-ala, sest mullu sooviti VIP-laudu veel viimase hetkeni osta, aga neid enam ei olnud.

Miks jälgida UFN-i just VIP-lauast? Tätoveerija ja puudega laste vanemate nõustaja Kristine Kiik ütleb, et tema jaoks erineb VIP-lauas kaasaelamine tribüünidelt selle poolest, et vaatamine on palju mugav. Ei pea vaatama üle teiste, keegi ei seisa sulle ette ega kata vaatevälja. Ka on VIP-lauas kogemus isiklikum ja vahetum ning näed lööke lähemalt. „VIP-lauas oled justkui kogu protsessi kaasa kistud,“ kirjeldab ta.

Kristine Kiik. Foto: Erakogu

Lääne OÜ juht Reiko Reinau ütleb, et VIP-laud on ideaalne, et nautida head üritust ja ühtlasi premeerida firma töötajaid, pidades sel üritusel jõulupidu. VIP-laua eelisteks on parem vaade ringile, mugavus ja muidugi ja pidulikum olemine.

Üks korraldajatest Mark Tervinsky kirjeldab, et seda kõike peab kogema kohapeal. Paned pidulikud riided selga, jood šampanjat, vahepeal on musikaalne meelelahutus. Kui mehed endast ringis kõik annavad, on seda võimas vaadata.

Mark Tervinsky ja Gert Goršanov. Foto: Maria Kilk

Põnev on jälgida, kuidas sportlased endast ringis kõik annavad

Õhtujuhiks on Priit Kolsar ehk Cool D. Küsimuse peale, miks Cool D ja poks justkui kokku käivad, ütleb mees, et ega ta ilmselt ühtegi muud spordiala ei viitsiks samasuguse huviga jälgida.

Foto: Peeter Viisimaa

Priidu poksihuvile andis ehk tõuke ammune otsus poksitreeningutega tegelema hakata. Hiljem lisandus taipoks ning veel hiljem sai ta aimu, kui palju pühendumust ja distsipliini see spordiala nõuab. „Võibolla olen mina liiga laisk, et sellega põhjalikumalt edasi tegeleda,“ muigab ta ja lisab, et aga jälgida on poksi väga põnev, kuidas sportlased panustavad ja ohverdavad ennast spordi nimel – üks kord on tulemus nii, teine kord naa – see ongi elu.

Monika Kuzmina

Vaata veel