Ott Remmer. Foto: King of Kings

Laupäeval toimub King of Kings 100

05. mai 2022 | King of Kings, Uudised

7. mail toimub Tallinna Tondiraba jäähallis rahvusvaheline võitlusspordi suursündmus King of Kings 100, mille ametlikuks partneriks on OlyBet. Võistlejate kaalumine on päev varem, 6.mail Olympic Park Casinos.

Meie kodupubliku ees peetava King of Kings (KOK) juubelisündmuse põhimatšiks saab olema norraka Simon Santana ja Eesti võitluskunsti tähe Markko Moisari vaheline duell, millega pannakse mängu Euroopa BantamWeight tšempionivöö. Kodupubliku ette astub veel teinegi meie esivõitleja, Ott Remmer, et välja võidelda KOKi kergekaalu tšempionivöö Mindaugas Narauskaselt.  Võistlustulle lähevad veel Eesti võitlusspordi esinaised, Astrid Johanna Grents ja Sigrid Kapanen.

Astrid Johanna Grents ja Sigrid Kapanen. Foto: King of Kings

“Koostöö OlyBetiga on võit mõlemale poolele,” lausus KOK/IBF turundusjuht Paulina K. ja lisas, et King of Kings üritusi Tallinnas on korraldatud juba üle kümne aasta ja siin on alati väga eriline atmosfäär. “Oleme saanud ajaga tuntumaks võitluskunstide sündmuseks Tallinnas, seda koos tugevate ja tuntud Eesti võitlejate ning suure hulga fännidega,” lisas ta. Eesti võitlejad on Paulina K. sõnul väga tugevad: kõrgete tehniliste oskustega, tugeva mentaliteediga ja alati täiusliku esitusega.

Kaks kõige huvitavamat vastasseisu saavad korraldajate sõnul olema heitlused Euroopa tšempionivöö nimel. “Ma hindaksin Santana vs Moisar võitlust 50/50 võimalusega. Moisaril on minevikus üks kaotus Santana vastu ning seekord on võimalus võtta revanš. Laskem parimatest parimatel võita,” rääkis Paulina K.

Olympic Entertainment Grupi turundusjuhi Paul Mettami sõnul on neil hea meel kaasa aidata suurima võitlusspordi sündmuse toimumisel Tallinnas, millega Eesti sportlased saavad näidata oma kõrget rahvusvahelist taset. “King of Kings on suurejooneline vaatemäng, mis annab fännidele võimaluse omadele kaasa elada nii kohapeal kui ka läbi spordiennustusportaali,” lisas Mettam.

Foto: Edvin Daniel Ivanov

OlyBet on nr1 spordiennustusbränd Balti riikides ning tänaseks juhtiv digitaalne spordimeelelahustuse platvorm Euroopas. OlyBet on mitmete rahvusvaheliste suursündmuste ja sportlasye nagu NHL, NBA, jalgpalliklubi Fiorentina ning jalgpallur Luka Modric’i ametlik partner  ning toetab kohalikku spordielu. OlyBet TV on uusim spordimeelelahutus ja -uudiste platvorm.

  • Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel