Foto: Shutterstock

Kui mitu tundi päevas UFC võitlejad trenni teevad?

12. oktoober 2022 | Uudised

On ütlematagi selge, et UFC võitlejad peavad oma vormilt olema tipptasemel. Nende vastupidavus, kiirus, tehnika ja konditsioon peavad olema parimal tasemel võitmaks vastaseid, mis tahes võitlusspordis. Mmachannel avaldas oma artiklis, kui mitu tundi päevas UFC võitlejad tegelikult trenni peavad tegema.

Iga võitleja seisab silmitsi pikaajalise kehakahjustusega ja see oht suureneb, kui võitleja ei taga, et ta on parimas vormis vältimaks lööke ja seismaks vastu alistumiskatsetele.

UFC võitlejad peavad palju õppima ja treenima, sest peavad olema valmis võitlema maailma parimate erinevate võitlusstiili võitlejatega. Seega, kui mitu tundi keskmiselt UFC võitlejad iga päev treenivad?

Madalama reitinguga UFC võitlejad, kes käivad ka täiskohaga tööl, treenivad päevas keskmiselt 4-5 tundi. Seevastu kõrgema reitinguga UFC võitlejad treenivad päevas ligikaudu 6 tundi. Nende suurem sissetulek UFC-st annab neile rahalise vabaduse keskenduda täiskohaga treenimisele.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel