Kristin Kadarik: kõik EMTL-i tüdrukud on ägedad!

08. juuni 2019 | Muay Thai Liiga, Uudised

Keilas peeti 26. mail Eesti Muay Thai Liiga etapp, kus Kristin Kadariku (Saku TPK) vastaseks oli Jurgita Slugevičiute (Lotosas Muay Thai).

Kristin, kuidas te Delfine Persooni ja Katie Taylori matši kirjeldaks?

See oli hämmastav! Kõik 10 raundi olid väga tulised ja tasavägised, eriti viimased, kus mõlemad naised andsid endast maksimumi ja võitlesid kogu hingega.

Oli see parim naistematš?

See oli kindlasti üks parimaid naistematše, mida ma näinud olen.

Millised vabavõitlejad ja poksijad meeldivad?

Vabavõitlejatest on mul palju lemmikuid, aga kõige rohkem meeldib Valentina Ševtšenko kiiruse ja teravuse poolest ja kindlasti ka Conor McGregor, kes on ennast tõestanud tõelise fighter’ina. Poksijaid ma nii palju ei jälgi, kuid üheks lemmikuks on kindlasti Katie Taylor. Tema juures meeldivad tehnika ja kombinatsioonid.

Kui te tuleks ringi unistuste hommikumantlis, siis kui kirev see oleks ja milline vägev hüüdnimi võiks olla seal peal?

Ma pole kunagi ennast mantlis ette kujutanud, pigem muay thai-käevõrudes ja mongkol’iga, aga kui peaksin kunagi mantlis sisenema, oleks see kindlasti valge kuldsega ja hüüdnimeks Beast.

Kuidas te kirjeldaks matši Keilas leedulannaga?

Minule väga meeldis temaga võidelda, küll aga olin valmis tugevamaks lahinguks. Kohati jäi tunne, et ta lausa kartis mind veidike, aga ta oli siiski väga tubli, et ringi tuli, vaatamata minu jalalöökidele alla ei andnud ja lõpuni võitles.

Kuidas võrdleksite seda matšiga Eneli Sõmeri vastu?

Ütleme nii, et nende matšide vahel on toimunud suur areng, just vaimselt. Eneli Sõmeriga polnud ma enda löökides kindel ja kartsin rünnata. Nüüdseks olen saanud palju enesekindlamaks ja tugevamaks tänu rasketele trennidele ja kindlasti tänu treeneritele, kes usuvad minusse.

Kes on liiga kõige ägedamad tüdrukud? Kellega te tahaks võidelda?

Minu meelest on kõik EMTL-i tüdrukud nii ägedad, juba selle poolest, et nad kõik on piisavalt julged, et ringi astuda. Ma kedagi kindlat küll välja ei oska tuua, kellega võidelda tahaksin, sest mina just muretsen, et mulle ei leita varsti enam vastaseid, seega võitleksin nii paljudega, kui saan, et ikka redelil ülespoole ronida.

Sigridiga julgeksite?

Sigridiga tuleks kindlasti väga huvitav ja tugev võitlus. Ma küll tema kaaluklassi ei tea, aga isiklikult ma ei sooviks juurde võtta, et võistelda raskemas kaaluklassis kui 63,5 kilo.

Milliste telesarjadega lõõgastute?

Ma pole väga suur telesarjade vaataja, sest minu päevad on tavaliselt väga sisustatud. Küll aga meeldib väga vaadata „Troonide mängu“ ja „Elavaid surnuid“.

“Troonide mängu” viimane hooaeg ka meeldis?

Viimane oli selle poolest hea, et iga osa oli üle tunni ja super hästi filmitud. Pettumust valmistas ainult sisu, mida ei anna võrreldagi eelmiste hooaegadega.

Kuhu te saare ostaks?

Martinsaari, sest siis see on piisavalt lähedal, et perega külastada ka.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel