IG berinchyk

Krasjuk ütles, kes Ukrainast saab järgmiseks profimeistriks

09. november 2021 | Uudised

Ukraina poksi suurim niiditõmbaja Aleksander Krasjuk arvab, et järgmisena saab Ukrainast profimeistriks Deniss Berintšik.

Ta ütles, et Berintšiki järgmine kohtumine toimub 18. detsembril. Vastast ta veel ei nimetanud, kuid ütles, et kõik jäävad vastasega rahule. Tiitlile hakkab Berintšik poksima siis, kui kergekaalus olukord rahuneb. „Kui Teofimo Lopez lõpuks George Kambososega poksitud saab ja WBO nimetab kohustusliku vastase,” sõnas Krasjuk.

Berintšik (15-0) on juba 33-aastane. Viimati poksis ta märtsis vähetuntud Jose Sancheziga WBO rahvusvahelise meistri nimetusele. Amatöörina on tal näiteks kaks kaotust praeguselt profimeistrilt Radžab Butajevilt ja ka kaotus Vassili Lomatšenkolt. Berintšik poksis WSB-s Ukraina dream team‘is, kus poksisid Lomatšenko, Aleksandrid Ussik ja Gvozdik ning Sergei Derevjantšenko. Berintšik on 2012. aasta olümpiahõbe.

Tänavu juulis alistas ta kodumaal paljakäsipoksis endise UFC võitleja Artjom Lobovi. Ussik ütles, et mõistab sõbra otsust, aga lisas ka, et tema jaoks on poks Rolls Royce, paljakäsipoks aga Toyota.

Krasjuk on vendade Klitškode ettevõtte K2 Promotions juht.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel