KOK-i võitlejad poseerisid pressikonverentsil

09. oktoober 2020 | King of Kings, Uudised

Tallinnas poseerisid 9. oktoobril King of Kingsi võitlejad, kes lahingusse lähevad 10. oktoobril.

Haigused on teinud muudatusi. Nii on asendunud nelja mehe turniiril Andres Oitsar leeduka Arnas Valiukaitisega. Eesti valitsuse määrus nõudis, et Leedust tuleb saabuda Eestisse ja jääda eneseisolatsiooni 14 päeva enne üritust. Sergei Strinža pidi kohtuma leeduka Vitold Jageloga, kuid nüüd on vastaseks eestlane Ilja Minin. Ära jääb leedulanna Ernesta Kareckaite matš Alissa Bostaniga. Nigeerlasel James Osujil õnnestub võistelda, kuna ta elab Eestis. Nimelt tuli ta siia ülikooli.

Niko Korventaus tuli septembris kikkpoksi Soome meistriks, Miina Sirkeoja lõpetas meistrivõistlustel 5. kohaga.

Mirkko Moisar ütles, et võttis kuue nädalaga alla 10 kilo.

David Irhinil on lahendamata vastasseis Ilja Stepanoviga, kellele ta andis aasta algul Baltic Openi finaalis loobumisvõidu.

1. FIGHT, KOK RULES, SEMI PRO, -60 KG, 3×2 min.

DAVID IRHIN (EESTI) VS ILJA STEPANOV (EESTI)

2. FIGHT, KOK RULES, SEMI PRO, -67 KG, 3×2 min.

ALEKSANDER SOLOVJOV (EESTI) VS KONSTANTIN USKOV (EESTI)

3. FIGHT, KOK RULES, SEMI PRO, -63 KG, 3×2 min.

KARL-MARGUS HAUD (EESTI) VS RAINER VALING (EESTI)

4. FIGHT, KOK RULES, -65 KG, 3×2 min.

MIINA SIRKEOJA (SOOME) VS SIGRID KAPANEN (EESTI)

5. FIGHT, MMA BUSHIDO RULES, -77 KG, 3×3 min.

ILJA MININ (EESTI) VS SERGEI STRINŽA (EESTI)

GP

1. FIGHT, BOXING RULES, -85 KG, 3×2 min.

JAMES OSUJI (NIGEERIA) VS JEVGENI RAVLUSSEVITŠ (EESTI)

2. GP FIGHT, KOK RULES, -75 KG, 3×3 min.

NIKO KORVENTAUS (SOOME) VS SERGEI MAKEJEV (EESTI)

3. GP FIGHT, KOK RULES, -75 KG, 3×3 min.

ARNAS VALIUKAITIS (LEEDU) VS OTT REMMER (EESTI)

4. FIGHT, BOXING RULES, -72 KG, 6×3 min.

ARTJOM LJAŠEVITŠ (UKRAINA) VS MIRKKO MOISAR (EESTI)

5. GP FIGHT, KOK RULES, -75KG, 3×3 min.

WINNER 2nd FIGHT VS WINNER 3rd FIGHT

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?