Brasiillane Moraes kohtub UFC puuris ameeriklase Sandhageniga

09. oktoober 2020 | Uudised

Marlon Moraes ja Cory Sandhagen lähevad vastamisi pühapäeval UFC võitlussaarel Abu Dhabis.

32-aastane Moraes on võitnud viis viimasest kuuest matšist. Viimases matšis detsembris murdis ta legendi Jose Aldo. Läinud suvel kaotas Moraes tiitlimatši ameeriklase Henry Cejudo vastu. Karjääri jooksul on ta saavutanud 23 võitu, vastu võtnud 6 kaotust ja teinud 1 viigi. Moraes on hetkel UFC kukk-kaalu edetabelis esimene. Hetkel on kaalukategooria meistriks venelane Pjotr Jan.

28-aastane Sandhagen on vastasest 12 sentimeetrit pikem. Varasemalt on ta harrastanud ka korvpalli. Tal on ette näidata 12 võitu (4 nokaudiga) ja 2 kaotust. Viimases matšis kaotas ta ameeriklasele Aljamain Sterlingile, kes on edetabeli teine. Sandhagen on tabelis neljandal kohal.

Duell saab toimuma kukk-kaalus (kuni 61,2 kg). Nii Moraes kui ka Sandhagen on varasemalt võidelnud sulgkaalus (kuni 65,8 kg). Moraese UFC karjäär algas 2017. ja Sandhageni oma 2018. aastal.

Ülekanne kanalil TV3 Sport ja voogedastusteenuses Go3 algab 11. oktoobril kell 3 eelmatšidega. Brasiillane Edson Barboza ja Soomet esindav Makwan Amirkhani võtavad mõõtu sulgkaalus. Raskekaalus (kuni 120,2 kg) kohtuvad ameeriklane Ben Rothwell ja poolakas Marcin Tybura. Keskkaalus (kuni 83,9 kg) võitleb brasiillane Markus Perez, vastaseks Lõuna-Aafrika esindaja Dricus Du Plessis.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel