Kaupo Arro: Mairis Briedis on Riia WBSS matšis kindel favoriit

14. juuni 2019 | Uudised

Läti spordifännid saavad uhkusest rinna ette lüüa, sest laupäeva õhtul toimub Arena Rigal ülikõva profipoksiõhtu – WBSS väike-raskekaalu poolfinaalid, kus peamiseks tõmbenumbriks on nende oma mees Mairis Briedis.

„Viimaste matšide järgi otsustades peaks Briedis olema oma poolfinaalis kindel favoriit,“ arvas poksitreener- ja kommentaator Kaupo Arro. Samas – lätlase ja poolaka Krzysztof Glowacki matšil on veel eriline tähendus, sest selle võitja kroonitakse WBC ja WBO-versiooni väike-raskekaalu maailmameistriks!

„Glowacki ei tohiks olla lätlasele suureks ohuks, aga poksis võib kõike juhtuda,“ lisas Arro. Pealegi – lätlase selja taga on kümnetuhandepealine publik. „Briedis on Lätis tõeline publikumagnet, päris selgelt tasus mullune üritus end ära, et ka sel aastal seal poksitakse.“

„Teine poolfinaal kuubalase Yunier Dorticose ja ameeriklase Andrew Tabiti vahel peaks tulema päris võrdne, väikese eelise annaks siiski Dorticosele,“ pakkus Arro.

WBSS ehk World Boxing Superseries’e väike-raskekaalu poolfinaalmatšid on TV Play Sportsi ja otse-eetris laupäeva õhtul algusega kell 21.00, kommenteerib Kaupo Arro.

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel