Järgmised matšid: Katie Taylor – Amanda Serrano! Amanda Nunes!

06. märts 2020 | Uudised

ESPN teatas, et kui 2. mail astub Las Vegases poksiringi WBA meister Canelo Alvarez, on tema vastaseks Billy Joe Saunders.

Alvarez on meister ka kaalus 72,6 kilo, kuid toimub võitlus kehakaalus 76,2 kilo. Just selles kaalus on WBO meister Saunders ja WBA meister Callum Smith. Smithile tehti ettepanek, kuid tema promootor Eddie Hearn soovis 10 miljonit dollarit. Saunders soovis kuuldavasti 8 miljonit. Läbirääkimisi peeti ka WBA 72,6-kiloste meistri Ryota Murataga.

Kauaoodatud kohtumine Katie Taylor ja Amanda Serrano vahel saab lõpuks teoks 2. mail Manchesteris. Taylor on kõigi organisatsioonide meister 61,2-kiloste naiste arvestuses, Serrano WBC ja WBO meister kaks kaalu madalamas kategoorias. Poksitakse Taylori kaalus. Ürituse peamatšis poksivad WBC meister Dillian Whyte ja Aleksander Povetkin. Whyte tegi kaks pakkumist Andy Ruizile, kes polnud huvitatud. Ruiz vallandas treeneri pärast kaotust Anthony Joshuale.

Pavel Semjonov poksib 28. märtsil Saksamaal endise WBF-i meistri Timo Rostiga (9-0-1).

Vabavõitlust ka: UFC kahe kaalu meister Amanda Nunes kaitseb esmakordselt raskema, 66-kiloste naiste tiitlit 9. mail Felicia Spenceri vastu Sao Paulos. Spencer (8-1) on endine Invicta meister.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel