FB Jake Paul

Jake Paul plaanib kuus kuud puhata

29. detsember 2021 | Uudised

Jake Paul, kes viimase 13 kuu jooksul poksis neli korda, plaanib juulini puhata, ütlevad Mirrori allikad.

Üks põhjus võib olla see, et tema ja Tyron Woodley 18. detsembri matši PPV ostsid Ameerikas vaid 65 000 inimest, kuigi arvestatud pole striimimist.

Paul soovib aga ka keskenduda Amanda Serranole, kelle viimased kohtumised on toimunud tema üritustel. Serrano alistas 18. detsembril tugeva Miriam Gutierreze, kellel oli kaotus ainult Katie Taylorilt. Paul soovib nüüd Eddie Hearniga korraldada Serrano ja Taylori kohtumist aprillis New Yorgis. Hearn korraldas Pauli esimesed kohtumised. Taylorile osutas 11. detsembril tugevat vastupanu Firuza Šaripova.

“Amanda on ära teeninud palgapäeva. Naiste poksis on tasustamine ülekohtune,” ütles Paul oma venna podcast‘is.

Paul pidi detsembris poksima Tommy Furyga ja matši reklaamimisele kulutati palju raha, aga Fury loobus viimasel hetkel vigastuse tõttu ja Paul poksis teist korda Woodleyga, keda ta esimeses kohtumises jagatud otsusega võitis. Korduskohtumise võitis Paul nokaudiga.

Paul tegi pakkumise järgmiseks kohtumiseks Jorge Masvidalile 5 miljoni dollari eest, kuid Masvidal küsib 20 miljonit. Võimalik vastane oleks Nate Diaz, kellel on aga veel üks matš lepingus UFC-ga. Teddy Atlas, kes ei loe näiteks Kamaru Usmanit eriliseks poksijaks, arvab, et Paulil oleks nende kahega võrreldes eelis, kuna ta on suurem ja nutikas.

Julio Cesar Chavez noorem avaldas eelmisel nädalal, et Paul pakkus talle 1-3 miljonit dollarit, lisaks osa PPV-st. “Aga see on kohtumine, mis võib tuua sisse miljoneid ja ületada kõik rekordid. Ma olen ju endine meister, seega tuleks tulu jagada 50:50. Mul tuleks ka kaalus juurde võtta,” sõnas Chavez.

Kokku on Pauli matšide vaatamisõigust ostetud üle 5 miljoni korra.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel