Foto: Lii Raasuke

Homme toimub Eesti Muay Thai Liiga

18. veebruar 2022 | Muay Thai Liiga, Uudised

19. veebruaril toimub Lasnamäe FFC saalis Eesti Muay Thai Liiga. Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia on korraldanud Muay Thai Liigat üle 10 aasta.

Peakorraldaja Kevin Renno selgitab, et eesmärk on üritusel lihtne – et kõik saaksid võimalikult ohutus, turvalises ja võrdses keskkonnas proovida tai poksis võistelda või siis kasvatada enda matšide arvu.

Aastas tehakse 4-5 etappi. Renno selgitab, et see on kõigile hea hüppelaud enne minekut näiteks kasvõi Eesti meistrivõistlustele, mis toimub juba turniirivormis ja kus võib teinekord tulla ka juba väga tõsine vastane. Eesti Muay Thai Liigal pannakse paarilised paika vastavalt treeningkogemusele, kaalule ja vanusele. See teebki sellest kõigile hea võrdse vastasseisu.

“Võib öelda, et Eesti Muay Thai Liiga on amatöörvõistlustest Eestis kindlasti kõige edukam, kui kõik osalejad kõigi nende etappide peale kokku lüüa. Edukaks teebki liiga see, et inimesed julgevad tulla proovima, kuna nad teavad, et nad ei lähe siin vastu kellelegi, kes on neist peajagu üle,” kinnitab Renno.

Paarilised pannakse paika täpselt nende vanusele ja kogemusele vastavalt, mitte turniirivormis, lihtsalt kaalukategooria järgi. See teebki liigast populaarse võistluse.

 • Eesti Muay Thai Liiga järgmine etapp toimub juba 19. veebruaril Lasnamäel, FFC treeningsaalis, aadressil Punane 69, Tallinn.
 • PROGRAMM
  10:00-11:00 Võistlejate registreerimine, kaalumine ja meditsiiniline kontroll
  11:00-12:00 Võistluspaaride loosimine
  12:00 Kohtunike ja treenerite koosolek
  12:15 Võistluste algus
 • REEGLID
  Reeglid on vastavuses rahvusvahelise organisatsiooni IFMA poolt sätestatule.
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel