Kikkpoks (Foto Freepik)

Foto: Freepik

HEA NIPP I Kuidas poksitrenn enda jaoks regulaarseks muuta?

10. mai 2024 | Uudised

Täiuslikku poksitrenni harrastajat on raske leida. Regulaarsetest, ideaalselt pikkadest ja sisukatest poksitrennidest on veelgi olulisem aga see, et trenn teeniks sinu eesmärki ja et sa seda naudiksid. Kui need juba tõeks saanud on, on trenn tegelikult nii täiuslik, kui veel olla saab, vahendab veebileht Fressi.fi.

Regulaarsetest, ideaalselt pikkadest ja sisukatest poksitrennidest on veelgi olulisem aga see, et trenn teeniks sinu eesmärki ja et sa seda naudiksid.

Liikumine ja poksitrenn omab suurt tähtsust vaimse tervise parandamisel ja säilitamisel. Endaga peab aga olema ka leebe. Liigne täiuslikkuse taga ajamine või mõtteviis „kõik või mitte midagi“ viib liiga range kontrollini. Sellisel juhul võib juhtuda, et treening kontrollib sind ja su elu, selle asemel, et sina ise juhiksid seda.

Igapäevane liikumine aitab ennetada südame-veresoonkonna ning luu- ja lihaskonna haiguseid. Selleks ei pea end aga igapäev saali vedama, vaid poksitrenni saab teha ka kodus, näiteks varjupoksi näol. Kodune treening ei nõua ka ajaliselt nii suurt pingutust.

Igapäevane liikumine aitab ennetada südame-veresoonkonna ning luu- ja lihaskonna haiguseid.

Regulaarne treeningrutiin on tervislik ja kasulik nii kehale kui ka vaimule. Mida teha aga siis kui regulaarsus tekitab raskuseid? Proovi teha sellest endale igapäevane kohustus. Oluline on, et kohustus oleks realistlik ja seda oleks võimalik iga päev ellu viia. Väike igapäevane pühendumus on mõeldud sinu tervise ja heaolu parandamiseks ning see võib olla nii väike või suur, kui sa ise soovid.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel