FOTOD I KOK-iks valmistuvad Eesti vabavõitlejad saavutasid esikohti Balti meistrivõistlustel

23. mai 2021 | Uudised

Eesti tõi üheksa esikohta 22. mail Leedust Balti meistrivõistlustelt vabavõitluses.

Parimad olid Leonid Steklov (U12, 31 kg), Vladislav Kuldsaar (U12, 34 kg), Jessenia Steklova (U18, 57 kg), Alissa Bostan (61 kg), Aleksander Ganin (70 kg), Sergei Strinža (77 kg). Raigo Kutsar (84 kg) võidutses seitsme võistlejaga kategoorias. Ta alistas Deividas Bertašiuse, Laimonas Valančiuse ja finaalis Mantvydas Bunkyse. Madis Mäeste (66 kg) võttis kaks kulda: MMA light, kus teine eestlane Anatoli Tšornobai võitis pronksi, ja teise IMMAF-i reeglite järgi kategoorias. „MMA light oli kategooria, kus LMMAF tegi enda reeglid: maas pähelöögid ei olnud lubatud,” selgitas Raigo Kutsar.

Hõbeda said Kristjan Pehhov (U12, 37 kg) ja Ilja Minin (84 kg). Kõige raskemate meeste seas pandi Pavel Jatškevitšile kaela hõbe ja Mark Sahharnõile pronks. Pronksi said ka Aleksander Rodionov (U18, 77 kg) 12 võistleja seas ja Bogdan Oleinik (70 kg) viie võistleja seas.

Madis Mäeste esindab Invictat ja Mark Sahharnõi Garanti, kõik ülejäänud eestlased Tokonit. 25 klubi seas tuli Tokon 2. kohale ja autasustati karikaga.

Tokoni võitlejate vastased 5. juunil King Of Kingsil on peamiselt soomlased. Omar Tugarevi vastane on Sergei Strinža, Badou Faali vastane Ilja Minin ja Lasse Strömbergi vastane Bogdan Oleinik. Raigo Kutsari vastaseks tuleb Leedu võitleja Mantas Narbutas.

Fotod: LMMAF

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?