Euroopa Mängude avapäeval on võistlustules ka poksija

21. juuni 2019 | Uudised

Täna õhtul avatakse Valgevene pealinnas Minskis 2. Euroopa Mängud. Veel enne õhtul toimuvat ametlikku avatseremooniat asuvad võistlema mitme ala sportlased – Eesti vibulaskjad, korvpalli 3×3 mees- ja naiskond ning poksija.

Esimestena astuvad võistlustulle vibulaskjad – kell 9.45 algavad meeste sportvibu ja naiste plokkvibu kvalifikatsioonid, kus võistlevad vastavalt Märt Oona ja Meeri-Marita Paas. Pärastlõunal kell 14.45 teeb etteaste naiste sportvibu kvalifikatsioonis Laura Nurmsalu ning kell 16.45 ootab Nurmsalut ja Oonat ees sportvibu segatiimi võistlus.

Kell 10.50 vilistatakse lahti Eesti 3×3 korvpallinaiskonna esimene alagrupikohtumine Hispaaniaga. Naiskond võistleb koosseisus Kadri-Ann Lass, Merike Anderson, Annika Köster ja Janne Pulk. Kell 16.40 seisab Eesti meeskonnal koosseisus Kristjan Evart, Egert Haller, Renato Lindmets ja Sander Viilup ees alagrupimatš Leeduga.

Täna astub ringi ka esimene Eesti poksija – Ainar Karlson võitleb kuni 91-kiloste seas. Poksis peetakse Euroopa Mängudel ühtlasi ka Euroopa meistrivõistlused.

Avatseremoonia algab kell 22. Eesti delegatsioon kannab Minskis Montoni ja Nike rõivastust.

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel