EOK tunnustas tiitlivõistluste medalivõitjaid

18. detsember 2019 | Uudised

Eesti Olümpiakomitee tunnustas 18. detsembril Hilton Tallinn Pargis tänuvastuvõtul tänavu rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt 161 medalit võitnud sportlasi ja nende treenereid.

EOK president Urmas Sõõrumaa avaldas tänu võidukatele sportlastele, nende treeneritele ja kaaskondsetele. „Eesti sport on laia kandepinnaga ja tipp, kes toob maailmast medaleid, istub täna siin saalis. See, et teid nii palju on – medaleid on Eesti võitnud sel aastal ligi 170 -, on tõesti kõva saavutus ühe väikese maa kohta. Sporditulemus ei tule aga ainult sportlase töö tulemusena. Suur aitäh kõigile treeneritele, toetajatele, sponsoritele! Paljud medalistid on noored – suur tänu teie lähedastele ja vanematele, kes teie edu sära nimel teid aitavad ja motiveerivad!“ ütles Sõõrumaa.

Karates juunioride MM-il pronksmedali võitnud Anna Sokk märkis, et spordiaasta tõi kaasa suuri eneseületusi. „Minu aasta algas traumaga, pidin läbi tegema taastusravi. Kogu taastusravi jooksul oli minu motivatsiooniks MM. Ainus võimalus sinna pääseda oli maailmakarikavõistlustel edukas olla. Võitsingi selle! MM-il võitlesin välja pronksi. See medal tähistab minu jaoks suurt raskuste ületamist. Tõestasin endale, et kui väga tahan, suudan ületada iga takistuse,“ rääkis Sokk.

📷: Karli Saul/EOK

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel