Endy Semeleer

Enfusion: Semeleer võitis, naised selgitasid meistri

06. september 2021 | Uudised

Endy Semeleer, kes on hetkel maailma seitsmes number, alistas 5. septembril Enfusioni avaraundis nokaudiga Kevin Hesslingi.

See oli Semeleeri esimene võistlus kuni 77-kiloste meeste seas. Hessling on selle kaalu ECE meister Enfusionis. Viimati võitleski ta sellele tiitlile Rodrigo Mineiroga ja võitis. ECE meister ei tähenda siiski üldist Enfusioni meistrit. Semeleeri ja Hesslingi kohtumine ei toimunud tiitlile. ECE on Enfusioni osa, kuid Semeleer võitleb novembris Enfusioni suurele tiitlile. Hessling (44-11-2) pidas ka kaks kohtumist Glorys.

Enfusioni tiitlile (-57 kg) kikkpoksisid Helene Connart ja Nina Van Dalum. 32-aastane Connart, kes võttis matši napi etteteatamisega, viis tiitli Belgiasse kohtunike otsusega. Van Dalumi vastane pidi algul olema sakslanna Daniela Graf. Connart ja Van Dalum võitlesid märtsis ISKA Euroopa meistri tiitlile ja ka siis võitis Connart punktidega. Connart kaotas eelmisel aastal Enfusioni tiitlikohtumise Chellina Chirinole.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel