Dmitri Budõlin kandideerib Tallinna volikogusse

05. september 2021 | Uudised

Endine džuudomaadleja ja praegune treener Dmitri Budõlin kandideerib Lasnamäe valimisringkonnas Tallinna linnavolikogusse.

“Minu hinnangul on Tallinnas tehtud õigeid valikuid ja asjad on korras hoitud nii headel kui ka keerulistel aegadel,” ütles Budõlin. “Pean väga õigeks, et koroonapandeemia ajal asuti pealinnas kiirelt kriisiga tegelema ja kasutusele võetud meetmed olid reaalselt inimestele abiks. Linnapea juhtimisel tehakse otsuseid konkreetselt ja efektiivselt.”

“Tahan anda ka oma panuse, et see tugev meeskond saaks pealinna juhtimisega jätkata. Jagan hea meelega oma kogemusi ja teadmisi nii spordi- kui ka muude valdkondade osas,” lisas Dmitri Budõlin.

Dmitri Budõlin on mitmekordne Eesti meister, Euroopa meistrivõistluste pronksmedali võitja 2001. aastal. 2008. aastal asutasid vennad Dmitri ja Aleksei džuudokooli Budolinn. Bu tähendab jaapani keeles “võitlust”, do “teed”.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel