Viktoria Vesso. Foto: Tuuli Nele Valgma

Eesti Olümpiakomitee premeerib Viktoria Vessot

06. juuni 2024 | Uudised

Eesti Olümpiakomitee (EOK) premeerib Aserbaidžaani pealinnas Bakuus U23 Euroopa meistrivõistlustel pronksmedali võitnud maadlejat Viktoria Vessot 1000 euroga ja tema treenerit Arvi Aavikut kokku 500 euroga.

Viktoria Vesso. Foto: Tuuli Nele Valgma

EOK president Urmas Sõõrumaa tunnustas 22-aastast Vessot juba oma seitsmenda tiitlivõistluste medali eest. „Mul on väga hea meel, et meie medalitraditsioon maadluses jätkub ning Viktoria on sellele alale tõeliselt pühendunud. Loodan, et võitudega kaasnev preemia on Viktoriale suureks abiks edasiste eesmärkide saavutamisel. Edu sulle sportlasteel!“ ütles Sõõrumaa.

Rahvusvaheliste tiitlivõistluste medalipreemiad määratakse vastavalt EOK Täitevkomitee kinnitatud korrale. Selle kohaselt on olümpiaaladel juuniorideklassis Euroopa meistrivõistlustel pronskmedali võitmise korral sportlase preemia suuruseks 1000 eurot. Medalivõitjate treenerite preemia on pool sportlasele makstavast summast.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel