Foto: Leedu Muay Thai Liit

Eesti Muay Thai Liiga leedulannal on EM-i medal juba käes

05. november 2019 | Muay Thai Liiga, Uudised

Minskis peeti 5. novembril IFMA EM-i avamatšid.

Sofia Olofsson (Rootsi, 54 kg), kes kohtunud Andra Ahoga ja võitles äsja Glory tiitlile, alistas TKO-ga kohaliku Ksenia Novikova.

Tänavune MM-i pronksimees Nayanesh Parikh Bumba (Hispaania, 75 kg) kaotas veerandfinaalis punktidega tiitlikaitsjale ja värskele maailmameistrile Jimmy Vienot’le (Prantsusmaa), kes kohtunud Karl Kvelliga ja samuti võidelnud Glorys. Vienot võitleb 16. novembril hirmkõval profiüritusel Nuit des Champions, kus Tšingiz Allazov läheb vastamisi Superboniga.

Kaasa teevad EM-il ka Jurgita Slugevičiute, kes pidanud matše Eesti Muay Thai Liigas, ja Satu Mykkänen, kes võitles tänavu Crista Paduga. Nende kategooriates on võistlejaid vähem ja nemad alustavad neljapäeval poolfinaalidest. Leedulanna vastaseks on 16-17-aastaste 60-kiloste neidude kategoorias Sofia Leleko (Venemaa), soomlannal 45-kiloste naiste võistlusklassis Anastassia Kolossova, samuti venelanna.

Soome võttis tänavu MM-il kaks kulda (Tessa Kakkonen, Anna Rantanen). Enamat suutsid vaid Tai ja Venemaa. Mykkänen sai hõbeda.

Jan Beljajev tõi Eestile MM-ilt juunioride pronksi.

Tai poksi EM lõpeb 10. novembril.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel