Eesti Invaspordi Liit kuulutas parimaks noorsportlaseks ratastoolivehkleja Dmitri Krassikovi

18. detsember 2017 | Uudised

Eesti Invaspordi Liit kuulutas välja parimad aasta sportlased 2017. Aasta meessportlane on kettaheitja Egert Jõesaar ja parima naissportlase tiitli pälvis pararattur Mari-Liis Juul. Parimaks noorsportlaseks kuulutati ratastoolivehkleja Dmitri Krassikov .

Eesti Invaspordi Liidu presidendi Rainer Vakra sõnul on lõppev aasta olnud täis saavutusi ja meeldivaid üllatusi. “Tegus aasta on toonud elamusi nii spordiharrastajatele endile kui ka meie kaasaelajatele. Teiste seast esile tõusnud Mari-Liis Juul ja Egert Jõesaar hakkasid silma just täna oma tõsisele tööle ja tahtele liikuda järgmiste võitude ning tulemuste poole,” rääkis Vakra.

Eesti Invaspordi Liit on 27 tegutsemisaasta jooksul pannud õla alla paljudele võistlustele ja algatustele. “Oleme saanud kasvada ja areneda. Invasporti ei ole võimalik edendada ilma pühendunud meeskonnata ja toetajateta. Oleme julgenud seada suuri eesmärke ja seda kõike tänu sellele, et meie ümber on suure südamega toetajaid. Tänan kõiki sponsoreid, kes toetavad meie sportlasi ja ühtlasi suur tänu alaliitudele, kellega teeme valdkonna arendamisel ja populaariseerimisel tihedat koostööd,” tunnustas Vakra kõiki panustajaid.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel