Dariush sai Muskilt Tesla

20. mai 2021 | Uudised

Beneil Dariush tellis 2020. aastal Tesla.

Tellis ja jäigi ootama. Kui Dariush alistas Tony Fergusoni, küsis ta pärast matši tehtud intervjuus otse-eetris naljatades Tesla juhilt Elon Muskilt: „Kus auto on? Mul on rase naine, kellele ma tellisin kuus kuud tagasi auto.” Musk vabandas Twitteris. Järgmisel hommikul ärkas Dariush, telefon täis sõnumeid Tesla ametlikelt edasimüüjatelt.

Selgus, et Dariushi auto on küll valmis, aga välja saata seda veel ei saa. Seniks anti talle laenuks teine Tesla ja tema mänedžer Ali Abdelaziz postitas 19. mail pildi õnnelikust Dariushist Teslaga. „Elon on gängster,” lisas Abdelaziz pildi juurde tunnustavalt.

Iraanist pärit Dariush teenis Fergusoniga kohtumise eest $321 000 ($200 000 tasu, $100 000 võit ja $21 000 sponsorilt). See oli tema karjääri suurim matš. UFC-s on ta 2014. aastast pidanud 20 kohtumist. Ta on nüüd kaotuseta seitsmes kohtumises.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel