Astrid Johanna Grents vs Mia Nadja Gad Olsen. Foto: Rauno Vahter

Astrid Johanna Grents kuulutati KRVA aasta sportlaseks

17. jaanuar 2023 | KRVA, Persoon, Uudised

Astrid Johanna Grents kuulutati Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia aasta sportlaseks. „Olen selle üle väga liigutatud. Ma olen aastaid rasket tööd teinud, et saada paremaks sportlaseks ja inimeseks. See on väga tore, kui märgatakse. Igasugune tunnustus ja toetus annab ainult indu juurde!“ ütles ta Goodfightile.

Esindas väärikalt võistlustel nii oma klubi kui riiki

Astrid Johanna usub, et ta valiti parimaks sportlaseks, sest ta suutis edukalt oma klubi ja riiki võistlustel esindada möödunud aastal. Samuti soovib ta olla eeskujuks oma klubikaaslastele.

Astrid Johanna Grents. Foto: Rain Jüristo

Tema järgmine eesmärk on 18. märtsil võistelda The League’il ja näidata, et on veel parem kui oma eelmistel võistlustel. Pärast seda on tal plaanis sõita Bangkokki IFMA Tai poksi maailmameistrivõistlustele, kust ta plaanib sel aastalgi medaliga naasta. „Kindlasti tahan areneda veel treenerina ja viin oma õpilased uuesti poksiringi – seda juba õige pea veebruaris Eesti Muay Thai Liigal,“ räägib ta.

Oma unistuste saavutuseks peab ta aga One Championshipi sarjas võistlemist. „Seal võistlevad maailma parimad võitlejad nagu Anissa Meksen, Stamp Fairtex, Jonathan Haggerty, Liam Harrison jpt. Ainsa eestlasena on sinna jõudnud hetkel meie noor Tai poksitäht Marie Ruumet. Soovin olla järgmine,“ ütleb Astrid Johanna.

Saun ja ujumine, et tugutada keha ja vaimu

Üllatusena andis Astrid Johannale Elamus Spa turundus- ja müügijuht Margit Kurn üle pääsme võitlushooaja lõpuni Elamus Spasse.

Foto: Elamus Spa, Karen Härms

„Kes on näinud Astrid Johannat võitlusringis, see teab, milliseid elamusi ja kirge ta seal pealtvaatajatele pakub. Treeningud ja võistlused väsitavad ka kõige tugevamaid sportlaseid ja mis saab olla veel suurem nauding, kui pärast seda kõike lõõgastuda spaas ja kogeda mõnusaid saunaelamusi,“ räägib ta, miks otsustati Astrid Johannale pääse kinkida.

Margit lisab, et elu nautida tervena ja rõõmsana, on hästi oluline leida tasakaal töötegemise ja puhkamise vahel. Ta nendib, et kahjuks puhkamise ja iseenda kehale pai tegemise kipume sageli unustama. Saun on mitmekülgne keskkond, mis võimaldab turgutada nii oma keha ja vaimu kui ka veeta aega lähedaste ja sõprade seltskonnas. Elamus Spa saunamaailm pakub seda läbi erinevate leili-, heli- ja aroomirituaalide. Erinevad saunatemperatuurid ja vihtlemisrituaalid aitavad lõõgastada lihaseid, väljutada jääkaineid, parandada meeleolu ja tekitada mõnusat und.

Foto: Elamus Spa, Karen Härms

Spaa peamine toime sportlasele on:

  • Taastumise kiirendamine
  • Lihaste lõõgastamine
  • Parandab und ja mõjub hästi psüühikale.
  • Saunas viibimisel on positiivne mõju ka hingamissüsteemile, seepärast on see soovitatav eriti just vastupidavusaladel.
  • Ujumine parandab lihaste ja kudede verevarustust, liigeste liikuvust ja vähendab lihaspingeid.
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel