Andy Manzolo on Itaalias Bellatori peamatšiks valmis

30. september 2020 | Uudised

Andy Manzolo võitleb 3. oktoobril Milanos Bellatoril.

Andy on juba Itaalias kohal ja postitas ka sealt pildi trennikaaslastega. „Tulin kohale praktiliselt nädal varem, et kaalu saada ja korralikult valmistuda,” ütles ta. „Vägev töö on tehtud, et nii suure võistluse ühes peamatšis võidelda.”

Manzolo vastane on iirlane Charlie Ward (8-4) Straight Blast Gymist. Ward on osalenud UFC-s. Veebruaris alistas ta Bellatoris Kyle Kurtzi. „Ward on väga tõsine vastane, suurte kogemustega ja tugeva löögiga. Agressiivne püstivõitleja, kes pidevalt surub. Armastab alati matšid kiiresti lõpetada, kuid võhma jätkub kõikideks raundideks. Ainuke miinus on tal BJJ, kuid see ei tähenda, et ta ei oskaks võidelda. Lihtsalt pikali oleks kergem teda võita, aga ta pole kordagi kägistusega kaotanud,” iseloomustas Manzolo.

Andy tegi debüüdi Bellatoril aasta tagasi, vastaseks Kent Kauppinen. Andy teab, et Kauppinen asub kaal raskemas kategoorias poolraskekaalus Bellatori Top 10 seas. „Kauppinen on suurepärane lööja, kiirete kätega ja hea jalgadetööga. Võitlustipp pole, kuid füüsiliselt väga tugev,” iseloomustas Manzolo. „On lisanud arsenali rasked ja kiired low kick’id, millega murdis mul luu. Pärast seda ma püsti liikuda ei suutnud ja pidin ta maha viima, maas aga polnud murtud luu tõttu enam jaksu rünnata ega näidata BJJ taset.”

Veebuaris võttis eestlane aga Supreme CFC meistrivöö võiduga David Roundi üle. Manzolo sõnul on Round suurepärane tüüp väljaspool ringi, kuid pöörane ringis. „Talle meeldib püsti võidelda ja lööke vahetada. See mees valu ei tunne! Tai poksi oskab ka täitsa hästi ja peaaegu kõik võidud on nokaudiga. Seepärast otsustasin ta maha viia ja matši enne kella lõpetada,” lausus Manzolo.

Bellatoril astub üles ka Robin van Roosmalen (2-0), endine Glory tšempion, kes nüüd lubab rohkem vabavõitlusele keskenduda. „Bellator on tore organisatsioon, kes hoolitseb oma võitlejate eest. Neil on vägevad üritused ja tase üks maailma parimaid,” sõnas ta.

Hollandlane pidi Bellatoril debüüdi tegema aasta tagasi, kuid oli koguni nii palju üle kaalupiiri, et matš jäeti ära. Bellator soovitas tal edaspidi võidelda kergekaalus, mitte üritada suruda sulgkaalu.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel