Aleksandra Džikajeva võitis Eesti meistrivõistlustel

31. jaanuar 2022 | Uudised

29. jaanuaril toimusid Tartus A. Le. Coqi spordihoones WAKO Eesti meistrivõistlused K-1 stiilis, kus kokku oli võistlejaid kümnest spordiklubist üle Eesti.

A.L.O. Crew’ spordiklubi esindasid kaks sportlast: Markus Keres (17) ja Karmel Jaago (20). Markusel on varasemalt võistluskogemust kick-light‘is tatamil ja ka ringialadel. Markuse vastaseks osutus Rakveres tegutseva spordiklubi Tugev Tahe õpilane Silver Leesnurm. Peale kolme tugevat raundi oli Markus vastasest üle, võitis kuldmedali ja Eesti meistri tiitli enda kategoorias: noored (17-18-aastased), kaaluklass -71 kg.

Karmelil on varasemalt seljataga üks debüütvõistlus kick-light‘is tatamil möödunud aasta novembris. Ringis võistlemine oli tema jaoks uus kogemus. Naisosalejate vähesuse tõttu ei olnud võistluspäevani kindel, kas vastane üldse leitakse. Tema vastaseks osutus viimasel hetkel spordiklubi Konkiro õpilane Aleksandra Džikajeva, kes on kahekordne Euroopa meister juunioride kikkpoksis. Võisteldi kehakaalus kuni 60 kg.

“Sel korral pidi Karmel tunnistama vastase kogemust ja suuremat aktiivsust ringis, mille tulemusena jäi väike punktivahe kogenuma kasuks. Selle tulemusena saavutas Karmel võistlustel teise koha,” ütles A.L.O. Crew’ peatreener Alo Veenpere.

Konkirost võitsid veel esikoha Dari Talf, Aslan Mamedov ja Karolina Voronova.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?