ACA: Smoldarevile anti võit kohtumises Magomedoviga

16. juuli 2021 | Uudised

Deniss Smoldarev võitis 16. juulil Sotšis jagatud otsusega Ruslan Magomedovit.

Smoldarev ütles, et muutis spetsiaalselt õhtu varem püstiasendit, et Magomedov teda jalgadesse ei taoks. „Oleks võinud kätega julgemalt rünnata, aga mul see soov puudus selles kohtumises,” ütles eestlane, kes tunnistas, et ei soovinud Magomedoviga võidelda, kuna tegemist on sõbraga, aga Smoldarev pole kunagi ühestki kohtumisest keeldunud ega keeldunud seegi kord.

„Otsustavaks sai pressing. Ruslan oli aktiivne, aga ma olin sama aktiivne. Võitlushetki oli rohkem minu kasuks,” arvas Smoldarev.

UFC kogemusega Magomedov oli enne seda 15-2. Ta läks UFC-sse seisul 11-1. UFC-s ta küll võitis kõik kolm kohtumist, aga aeg seal oli raske. 2016. aastal pidi ta loobuma vigastuse tõttu kohtumisest Gabriel Gonzagaga ja aasta teisel poolel kohtumisest Stefan Struvega. Aasta lõpus määrati talle kaheaastane võistluskeeld dopingu tõttu. 2018. aastal jäi tal pidamata kohtumine viisa tõttu. 2019. aastal sai Magomedov Ameerikas eluaegse võistluskeelu dopingu tõttu ja läks ACA-sse.

ACA-st on pärit värske Bellatori meister Jaroslav Amossov, kelle kohtumise ACA paar päeva tagasi üles pani.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel