Jaapani võitlusorganisatsioon Rizin maksis Floyd Mayweather juuniorile 31. detsembri matši eest Tenshin Nasukawaga 7 miljardit jeeni (62 miljonit dollarit), teatas Tokyo-Sports.
Lisaks teenib Mayweather matši pay-per-view’ga. Matš toimus Tokyos suurhallis, mis mahutab 37 000 pealtvaatajat. Mayweather lõi jaapanlase juba avaraundis kolm korda põrandale ja Nasukawa nurk lõpetas matši. Tegu oli poksi näidismatšiga, mis pidi kestma kolm raundi. Kohtunikke pole ja kedagi ei tunnistata võitjaks, kui kedagi ei lööda nokauti. Jaapanlast lubati karistada 5 miljoni dollarise trahviga, kui ta üritab kikkpoksida.
Kokkuvõttes Rizin selle kohtumisega kasu ei saanud Jaapanis, sest seal vaatas seda üritust telerist sama palju inimesi kui sarja varasemaid.
Floyd poksis viimati aasta tagasi vabavõitleja Conor McGregoriga matšis, mille vaatamisõiguse Showtime’is ostis 4,3 miljonit inimest ja teeniti 370 miljonit dollarit. Lisaks ostis vaatamisõiguse Sky Box Office’is 874 000 inimest.
Raamatu „Money“ autor Tris Dixon proovis leida Floydiga poksinud mehed. Esimene profivastane mehhiklane Roberto Apodaca poksis kuus korda ja kadus siis maamunalt. Järgmine vastane Reggie Sanders töötas raamatu kirjutamise ajaks General Motorsi liinitöölisena ja kahetses naerdes vaid seda, et ei poksinud Floydiga hiljem, siis, kui liikus juba raha. Kolmanda matšiga teenis Floyd 7500 dollarit. Kui Floyd oli pidanud kuus matši, oli ta sunnitud kõrvalt vaatama, kuidas samal ajal poksiv Oscar De La Hoya teenis matšiga 10 miljonit dollarit.
Viimane mees, kes Floydi poksiringis võitis, oli bulgaarlane Serafim Todorov. Aasta oli 1996.
GoodFight
GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?