Foto: Shutterstock

55 päeva treeninguta – EOK tunnustas vabavõitlejaid

04. mai 2021 | Uudised

4. mail virtuaalselt kogunenud Eesti Olümpiakomitee 45. täiskogu kinnitas uued liikmed: spordialaliitudest võeti liikmeteks Eesti Cheerleadingu Liit ja Eesti Kriketi Liit ning spordiühendustest Eesti Sportliku Vabavõitluse Liit.

„Loodame, et nüüd kaob ka koroonapiirangute tõttu kehtinud treenimiskeeld, mis vabavõitluse Eesti koondist treeningsaalist 55 päeva eemal hoidnud,” kommenteeris ESVL.

Saab treenima juba täna? „Ise ka alles kuulsin uudist ja treenimise kohta midagi öelda ei oska,” ütles Kaupo Kokamägi. „Aga väga hea meel on ja suur aitäh kõigile, kes on oma panuse andnud!”

Pärast kohtumist EOK-ga said vabavõitlejad 19. aprillil veebis kokku kultuuriministri Anneli Otiga. „Kohtumine oli sisukas. Otil oli Eesti Sportliku Vabavõitluse Liidu tegevuse kohta mitmeid küsimusi. Tutvustatud sai ka sportlikku vabavõitlust üldisemalt – nii Eestis kui ka maailma mastaabis. Samuti sai ümber lükatud müüte, mis vabavõitluse kohta täna ikka veel levimas on,” ütles ESVL.

GF küsis kommentaari EOK-lt, kuid seda ei saanud.

3D Treening andiski aga 1. mail teada, et lõpetab tegevuse.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel