XPLOSION! Gladõšev pole vaadanud Rohtla matše: ei huvita / Гладышев не смотрел матчи Рохтлы: мне все равно

13. jaanuar 2021 | Uudised, Xplosion Fight Series

Juba sel laupäeval kannab TV6 üle Xplosioni, kus lahingu peavad Henry Rohtla ja Dmitri Gladõšev.

Üritus toimub koostöös poksiklubiga Kalev ja toimuvad poksimatšid. Maardust pärit 19-aastane Gladõšev on Kalevis poksinud treener Ruslan Lopuhhini käe all poolteist aastat. Tal on ette näidata 2. koht mullustelt Tallinna meistrivõistlustelt ja ka oktoobris peetud Narva meistrivõistlustelt.

Kui küsida, mida ta peab oma parimaks matšiks, vastab Dmitri, et matše ju palju pole, aga viimane Narvas on parim. Rohtla omasid ta vaadanud pole.

„Ma pole näinud ühtegi tema matši, sest mind see ei huvita. Mulle öeldi, et ta on tugev, aga ega minagi suhkrust pole – olen samamoodi tegelenud jalgpalliga,” ütleb Gladõšev.

„Poksija tehnika ja matši nägemine erinevad muidugi kikk- ja taipoksija omast, kuid vastast ei tohiks alahinnata. Ta on kogenud, mina aga noor ja perspektiivikas – vaatame, mis sellest tuleb,” lisab ta.

Что знаете о Генри?

Не видел ни одного его боя, так как мне это не интересно. Мне говорили, что он крепкий, но я тоже не сахарный. Я так же занимался футболом.

Вы боксер, он нет. Боксер обычно побеждает. Как думаете?

Kонечно боксерская техника и видение боя отличается на К1 и тайский бокс, но нельзя недооценивать соперника. Он опытный, а я молодой и перспективный. Посмотрим, что получитса из этого.

Какой у вас самый любимый бой свой?

Это довольно сложный вопрос. У меня пока что не так много боев. Я думаю, что мой последний бой в Нарве был самый лучший.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel