WWE: Fury pitsitas Strowmani kroonijuveele

31. oktoober 2019 | Uudised

Poksiäss Tyson Fury tegi maadlusdebüüdi Saudi Araabias 31. oktoobril WWE üritusel Crown Jewel.

Fury alistas Braun Strowmani. Tiitlit kaalul polnud, kuid matšiga kaasnes materiaalne õnn: Fury teenis 15 miljonit dollarit. Tal on veel üks WWE matš plaanis järgmisel aastal ja siis teenib ta juba 20 miljonit.

WWE kõige kõvema mehe tiitel oli kaalul matšis Cain Velasquez – Brock Lesnar. Kuna Velasquez oli enne seda vigastanud põlve, lepiti kokku, et Lesnar kaitseb tiitlit kõigest 2 minutiga. Võideldi kinnastes.

20 mehe matši võitis Humberto Carillo.

Üheksa paari matši võitis The OC.

Kümne mehe matšis sai Team Hogan (Roman Reigns, Rusev, Ricochet, Shorty G ja Ali, treeneriks Hulk Hogan) jagu Team Flairist (Randy Orton, King Corbin, Bobby Lashley, Shinsuke Nakamura ja Drew McIntyre, treener Ric Flair).

Fury ütles, et kavatseb pidada veel kolm poksimatši ja siis poksist loobuda. Ta plaanib veel tänavu pidada vabavõitlusmatši ja on treeneriks palganud Conor McGregori. Pühapäeval sai Furyt näha ameerika jalgpalli matšil Los Angeles Rams – Cincinnati Bengals, kus ta otsustas mündiviskega, kumb meeskond alustab.

Andy Ruiz teatas, et WWE tegi ettepaneku ka temale, kuid tema keeldus.

Mike Tyson lõi 1998. aastal Wrestlemanial nokauti Shawn Michaelsi. Muhammad Ali viigistas 1976. aastal Tokyos maadleja Antonio Inokiga ja pidi selle eest saama 6 miljonit dollarit, kuid sai vaid 2 miljonit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel