Vahtang Tšumburidze. Foto: Rauno Vahtre

Võitlusspordi tippsündmuse The League piletid jõudsid müügile

07. jaanuar 2020 | The League, Uudised

Võitlusspordi tippsündmuse The League piletid jõudsid müügile.

Rohkelt adrenaliini, vägevaid vastasseise saab näha juba 22.veebruaril. Üritus korraldatakse Tallinnas asuvas Tondiraba jäähallis.

Tavapilet maksab kuni 31.01 (k.a.) 25 eurot. Tavapilet alates 01.02 kuni 22.02 maksab 30 eurot. Tavapileti hind uksel on 35 eurot. Lastele vanuses kuni seitse eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta.

Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7.  Järelpeo üritusele kehtib vanusepiirang 18+.

Tondiraba jäähallis  22. veebruaril toimuval üritusel osaleb teiste seas Andy Manzolo, kes hiljuti jõudis esimese eestlasena kuulsasse vabavõitlussarja Bellator.

„Üks õhtu peamatšidest saab kindlasti olema kahe Eesti vabavõitlustähe põnev vastasseis,“ ütles korraldaja Kevin Renno. „Üks nendest on Andy Manzolo, kes tänaseks elab Inglismaal ja tegi seal ka novembris oma esimese Bellatori matši. Selles kaalus on Eestis vähe selliseid, kellel oleks nii suurt kogemust kui Manzolol, aga tema väljakutsuja Dmitri Ivanov on näidanud end matšides väga sihikindlalt ja vabavõitlus on selline ala, kus võib kõike juhtuda.”

„Üritusel näeb palju põnevaid matše, nii vabavõitlus- kui ka The League’i reeglite järgi. Üks lõunanaabrite kikkpoksitäht tahab meie üritusel osaleda,” lisas Renno.

Igal The League üritusel toimub ka turniir, seekord nelja mehega, kelle seas on Hendrik Themas.

Kohe pärast võitlusõhtu lõppu algab jäähallis järelpidu „Aftermach“, mille peaesinejaks on Inglismaa drum’n’bass’i-duo Chase & Status.

Tänavu veebruaris peeti esimene The League, mille kaheksa mehe kikkpoksiturniiri finaalis sai Mirkko Moisar jagu leedukast Martynas Jasiunasest.

Monika Kuzmina

Vaata veel