Astrid Johanna Grents vs Zoe Neuschwander. Foto: Erlend Štaub

VIDEO! Vaata Neuschwanderi ja Grentsi The League’i täispikka matši videot

21. juuli 2022 | The League, Uudised

15. aprillil toimus Kalevi spordihallis Eesti võitlusspordi tippsündmus The League, kus ainsas naistematšis astusid vastamisi Astrid Johanna Grents ja Zoe Neuschwander Šveitsist. Grents võitis koos temaga juubeldava publiku silme all matši ühehäälse otsusega. Nüüd saab täispikka videot matšist vaadata ka The League`i ametlikus Youtube`i kanalis.

Võitlejatest

Zoe Neuschwander Šveitsist on kogenud võitleja, kellel on 11 võitu ja 4 kaotust. Ta on 22-aastane üliõpilane, kellel on soov end võitlusspordis proovile panna ja jõuda nii kaugele kui vähegi võimalik.

Astrid Johanna Grents vs Zoe Neuschwander. Foto: Erlend Štaub

Astrid Johanna Grents esindab Kevin Renno Võistlusspordi Akadeemiat ning on kikkpoksis Eesti naissportlaste absoluutne eliit. Grents on 24-aastane, pidanud vähem ametlikke matše kui vastane. Tal on 6 võitu ja 1 kaotus ning väga enesekindel stiil.

Matš

Mõlemad neiud alustasid matši väga teravalt. Grents kasutas alguse rohkem käsi ning tegi ilusa high-kick’i. Neuschwanderi low-kick’id aga tabasid ka hästi.

Teises raundis tegi Grents kenasid low-kick’e, kuid ka Neuschwander ei ole nõrk vastane. Tundus, et Grents hakkab domineerima ning Neuschwander väsima, kuid allaandmise märke siiski veel ei olnud näha.

Kolmandas raundis hoidsid mõlemad naised asendit väga õigesti. Grents tegi väga ilusaid kombinatsioone ning ta oli suurem initsiatiivi võtja. Tabamusi tuli mõlemalt poolelt. Kohtunike ühehäälse otsusega läks võit lõpuks Grentsile.

The League III – Astrid Johanna Grents vs Zoe Neuschwander. Foto: Erlend Štaub

Matši kommenteerisid: Kaarel Kose ja Andrus Alas

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel