Liam Nolan. Foto: Felix Laasme

VIDEO! Vaata Liam Nolani treeningseminari aftermovie’t!

07. veebruar 2023 | KRVA, Uudised

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia korraldas 28. jaanuaril Tai poksi seminari, mida viis läbi valitsev WBC Tai poksi maailmameister ja ONE Championshipi võitleja Liam Nolan Inglismaalt. Liam „Lethal“ Nolan on Briti Muay Thai võitleja, kes võistleb ONE Championshipi organisatsiooni all alates 2019. aasta jaanuarist. Valmis on saanud Liam Nolani treeningseminari aftermovie.

Liam Nolan. Foto: Felix Laasme

Sellised seminarid võiksid toimuda kaks korda aastas

Henry Rohtla räägib, et korraldus tekkis küsimusest, miks Eesti Muay Thai liit kui selline ei korralda näiteks aastas korra või kaks sellist treeningseminari, kuhu tuuakse maailmaklassist võitleja, et võitlussport areneks. Ta selgitab, et suurim vahe tavalise trenni ja seminari vahel on see, et tempo on rahulikum ja trenn kestab pikemalt. Drillitakse pikemalt teatud kombosid ja on rohkem teoreetilist poolt.

Ta ütleb, et korraldamine sujus hästi, kuna ideest teostuseni oli piisavalt aega, et kõikide asjadega tegeleda. Ta sõnab, et raske ei olnud ja tal oli selle üle väga hea meel. „Tulime uue ideega välja ja see võeti hästi omaks,“ rõõmustab ta. “Kõik toimis täpselt nii nagu oli planeeritud.“

Liam Nolani seminar. Foto: Felix Laasme

Ka Liami tagasiside oli suurepärane. Ta tuli peale teist trenni Rohtla juurde ja ütles: „Olete teinud väga head tööd. Ma olen käinud palju seminare andmas, aga see korraldus oli super.“ Ta mainis, et talle hakkasid just silma väiksed detailid, mis lõid terviku.

Rohtla loodab, et selline seminar võiks toimuda kaks korda aastas. Praegu toimuvadki läbirääkimised mitme inimesega. „Kui saame kuskilt poolt rohelise tule, siis avaldame ka järgmise nime ja kuupäeva. Loodame, et hea sõna levib ja sellest tekib uus traditsioon Eesti võitluspordimaastikule,“ avaldab ta lootust.

Rohtla tänab toetajaid:

  • Suurim toetaja oli Carmax autoteenindus.
  • Belief Energy Water andis igale osalejale trenniks juua.
  • FinalBoss Media tegi parima hinnaga järelvideo.
  • GoodFight aitas uudiste ja sotsiaalmeedia turundusega.
  • KRVA andis kasutada spordisaali.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel