UFC on Fox: Alvarez vs. Poirier 2

30. juuli 2018 | Uudised

Calgarys oli 28. juulil nimekaid UFC võitlejaid lausa kolmes matšis: Dustin Poirier vs Eddie Alvarez, endised tšempionid Jose Aldo ja Joanna Jedrzejczyk.

Endine tšempion oli ka Alvarez. Ta sai tiitlit nautida vaid korraks, sest kaotas juba järgmise võitlusega Conor McGregorile. Poirier’ga võitles ta esimest korda mullu mais ja tulemus jäi välja kuulutamata, kuna ta põrutas Poirier’le reeglitevastaselt.

Kordusmatši 2. raundi peetakse juba MMA-ajaloo üheks vägevaimaks. Alvarez tegi taas reeglitevastase löögi, aga seekord vastas Poirier põlvega ja tagus siis kätega, kuni kohtunik peatas võitluse. „Ta ütles, et ma jätsin pooleli,“ ütles Poirier esimesele matšile viidates. „Ma ei jäta kunagi pooleli. Ennem suren.“

Poirier on nüüd võitnud viis võitlust järjest ja soovib tiitlimatši Habib Nurmagomedoviga. Poirier on võitnud ka teisi endisi tšempione: Anthony Pettis, Justin Gaethje, Max Holloway. Poirier on kaotanud McGregorile.

https://www.youtube.com/watch?v=YJZRsB8CsEQ

31-aastasel Aldol on peale 28. juuli kohtumist Jeremy Stephensiga UFC lepingus kolm matši ja ta ei kavatse lepingut pikendada. Aldo kardab ajutraumat. Ka Aldo on üks neist, kes jäänud alla McGregorile. Viimati võitles ta detsembris Hollowayga ja kaotas.

Matš Stephensiga oli esimene kord peale 2009. aastat, kui Aldo ei võidelnud tiitlile. Aldo lõi Stephensi avaraundis pikali (võimalik ka, et Stephens kukkus), hüppas otsa ja hakkas taguma, kuni kohtunik vahele segas.

Poolatar Jedrzejczyk on kaotanud vaid kaks korda, mõlemad Rose Namajunasele. Nüüd sai ta punktivõidu Tecia Torrese üle. Arvati, et ta peaks minema raskemasse kaalu ja ta tunduski Torresest suurem.

Poirier ja Aldo said parimate võitlejate preemia 50 000 dollarit. Õhtu matšiks tunnistati aga Makdessi vs Pearson, milles sai punktivõidu Makdessi. Mõlemad said 50 000 dollarit. See oli Makdessi esimene ja Pearsoni neljas preemia.

Main card:

Dustin Poirier alistas Eddie Alvarezi

Jose Aldo alistas Jeremy Stephensi

Joanna Jedrzejczyk alistas Tecia Torrese

Alexander Hernandez alistas Olivier Aubin-Mercieri

Undercard:

Jordan Mein alistas Alex Morono

Islam Mahhatšev alistas Kajan Johnsoni

Hakeem Dawodu alistas Austin Arnetti

Ion Cutelaba alistas Gadžimurad Antigulovi

John Makdessi alistas Ross Pearsoni

Katlyn Chookagian alistas Alexis Davise

Dustin Ortiz alistas Matheus Nicolau

Nina Ansaroff alistas Randa Markose

Devin Powell alistas Alvaro Herrera

Monika Kuzmina

Vaata veel