UFN Rakvere 03.12.22: Ott Remmer vs Jason Polydor. Foto: Maria Kilk

VIDEO JA FOTOD! UFN RAKVERE I Ott Remmer: näeme uuesti uutel võistlustel uute võitudega!

12. detsember 2022 | Underground Fight Night, Uudised

3. detsembril toimus Rakveres tipptasemel võitlusspordiõhtu Underground Fight Night. Ott Remmeril on viimastel aastatel tulnud järjest palju võitu. Goodfighti küsimusele, mida ta küll sööb ja kuidas treenib, naerab ta, et sööb putru. „Olen lihtsalt kuidagi küpseks saanud. Treeningud on paigas – ei treeni üle ega liiga vähe, ajastus on kogu aeg klappinud, ettevalmistus ka. Tundub, et kõik on õige ja olen leidnud oma õige niši, kuidas neid asju tegema peab,“ räägib ta oma edu saladusest.

Matšiks Jason Polydoriga Ott spetsiaalselt ei valmistunud, aga teadis, et vastane oma kätega väga hea ei ole. Tegelikult oli küll. „Ta sai mulle nii hea tabamuse, et tõmbas korra isegi pildi ees vilkuma. Aga see ärataski mind üles, et pean agressiivselt suruma. Ma valmistusin palju jalgadega, sest teadsin, et tal on tugevad jalad,“ räägib ta ettevalmistusest. „Probleem teda lüües oli see, et oleks justkui seina löönud – ma ei uskunud, et ta on nii sitke ja tugev nagu raskekaal.“

UFN Rakvere 03.12.22: Ott Remmer (Foto Maria Kilk)

Uuesti ehk näeb Otti ringis Eesti meistrivõistlustel. Oma võidu pühendab ta kõigile lähedastele sõpradele ja toetajatele ütleb, et näeme uuesti uutel võistlustel uute võitudega!

GALERII: Maria Kilk

Kerli Pähkel

Vaata veel