Foto: GoodFight, Evelin Kruus

VIDEO I YAKUZA FIGHT I Pealtvaatajad võitlusõhtust: oleme spordi poolt – sport võidab!

19. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Rakvere Spordikeskuses toimus laupäeval, 16. märtsil võitlusõhtu Yakuza Fight 6 NEW ERA. Võitjatena ja 4000 euro võrra rikkamana lahkusid seekord Allan Volosatõh ja Raimonds Aukštikalnis. Goodfight tegi intervjuu VIP-lauas olnud pealtvaatajatega ning küsis neilt, miks käivad inimesed võitlusspordi sündmustel.

Kellele elasid VIP-laua mehed kaasa?

Esimene meestest vastas, et nemad elavad kaasa ikkagi sportlastele – kindlat lemmikut neil pole. “Oleme alati käinud Yakuzal kui sündmusel. Kellegi poolt me ei ole, oleme spordi poolt. Ennekõike oleme eestlaste poolt.”

“Meil on nii, et ainult sport. Sport võidab ja tahame seda kõike võitlust ja seda, mis siin on – adrenaliini ja testosterooni,” selgitas teine meestest.

Sport võidab ja tahame seda kõike võitlust ja seda, mis siin on – adrenaliini ja testosterooni.

Küsimusele, kas mehi võib kuulda ka kaasa elamas või on tegu pigem rahulikumat tüüpi inimestega, nentis esimene, et nad karjuvad nii, et vähe ei ole. Kuna aga neil lemmikut pole, siis vaatavad mehed, kes hakkavad kaotama ja elavad tollele sportlasele kaasa. „Oleme alati nõrgemate poolt,“ lausus esimene mees.

Miks käivad inimesed võitlusspordi sündmustel?

Ka kolmas meestest nentis, et eelkõige on nad alati spordi poolt. „Tegelikult mulle võitlussport ei meeldigi. Ma tulin vaatama, sest sõbrad kutsusid. Mulle meeldivad mootorrattad,“ vastas ta küsimusele, miks nad võitlusspordi sündmusele tulid.

Esimene meestest lisas, et põhjus, miks nad võitlusõhtut vaatama tulid, on see, et sõpradega koos olla. „Teine asi on sport.“

Monika Kuzmina

Vaata veel