Foto: Shutterstock

Video! Anthony Joshua ja Jermaine Franklin andsid enne suurt matši pressikonverentsi

29. märts 2023 | Uudised

Anthony Joshua on naasmas ringi, et kaitsta enda maailmameistri tiitlit, kohtudes sellel laupäeval Londonis profipoksija Jermaine Frankliniga. Täna andsid mehed Londonis pressikonverentsi.

Franklinil on suur võidutahe

Promootor Dmitry Salita sõnas vihjates legendaarse Muhhamad Ali tsitaadile, et Jermaine’i tahe saab olema suurem kui Anthony kogemus. Dmitry sõnul on Joshua juba suured eesmärgid saavutanud, kuid Franklinit juhib võidujanu. „Ma usun, et Anthony’l on praeguseks hetkeks tema treener, spordipsühholoog ja muud välised mõjutajad, kes teda motiveerivad, kuid Jermaine on sisemiselt motiveeritud, ma olen teda treenimas näinud. Ta on hommikust õhtuni motiveeritud ja ihkab võitu, ma usun, et ebamugavustunde tekitamine Anthonyle on see, mis viib Franklini võiduni,“ räägib ta.

Anthony Joshua jaoks on tegu esimese matšiga pärast 5-aastase lepingu sõlmimist uue treeneri Derrick Jamesiga. Pressikonverentsil kommenteeris James, et Franklini puhul ei saa tegu olema kerge vastasega, kuid lõppkokkuvõttes pole vahet, kes on vastane, põhiline, et maailmameistri tiitel tuleks kolmandat korda koju.

Franklinil plaan Joshua nokauti lüüa

Franklin on enda sõnul tänulik, et tal on võimalus raskekaalus sellist matši pidada. Ta ütles, et on olnud tervisega kimpus, eelkõige kaalu poole pealt, kuid aega valmistuda oli piisavalt. „Kui ma ei usuks iseendasse, siis oleksin valel alal,“ tõdeb mees ja tunneb, et paremini kui varem. Varasemates intervjuudes on poksija lubanud, et lööb Franklini esimesel võimalusel nokauti, mida kinnitas Franklin ka pressikonverentsil. Tasub mainida, et mehel on olnud karjääri jooksul 21 võitu ja 14 nokauti ning kõigest üks kaotus.

Joshual suur austus kõigi osapoolte vastu

Joshual on olnud 10 aastane karjäär selja taga ning öeldakse, et see on üks järjekordne tavaline matš, ainsa olulise erinevusega, et see saab olema tema kogu karjääri tähtsaim. „Austan enda vastast täielikult, kõike mida ta on öelnud ja pidanud läbi elama. Tulime siia, et rokkida. Austan enda treenerit samuti ja teen kõike selleks, et teha töö puhtalt ära,“ ütles ta pressikonverentsil.

Vaatamata lühikesele koostööle enda peatreeneri Derrick Jamesiga kiidab maailmameister treenerit suurelt ja ütles, et Jamesil on väga head teadmised, mida poksijaga jagada. Teadmised on üks olulisemaid osasid tema jaoks treeningul, mis tagab ringis võidu.

Pressikonverentsi lõpetuseks ütlevad mõlemad mehed, et jahivad igal juhul võitu, nad hindavad teineteist kõrgelt ning las parim mees võidab!

VAATA PRESSIKONVERENTSI!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel