Tyson Fury

Viaplay vahendusel jõuab Eesti spordifännideni kauaoodatud Tyson Fury ja Dillian Whyte’i poksimatš

11. aprill 2022 | Uudised

Viaplay pakub enda tellijatele võimalust näha live-ülekannet 23. aprillil toimuvast Tyson Fury ja Dillian Whyte’i raskekaalu poksi tiitlivõistlusest.

“Tyson Fury vs. Dillian Whyte” on eelseisev profipoksi raskekaalu matš, kus võistlevad WBC ja The Ringi raskekaalu meister Tyson Fury ja WBC ajutine raskekaalu meister Dillian Whyte. Kohtumine toimub laupäeval, 23. aprillil 2022 Inglismaal Londonis Wembley staadionil, kuhu oodatakse ligi 100 000 pealtvaatajat. Eestis on kuulat matši võimalik jälgida Viaplay voogedastusplatvormilt.

Dillian Whyte. Foto: Sportingnews.com

“Tänu Viaplayle saab kuulsa matši ülekannet jälgida kümnes erinevas piirkonnas. Usun, et Fury ja Whyte´i kohtumisest saab kindlasti selle aasta üks suurimaid spordietendusi. Oleme hetkel ühed juhtivamad spordi otseülekannete edastajaid ja jätkame sellesse investeerimist ka edaspidi,” teatas NENT Groupi spordidirektor Peter Nørrelund.

Nordic Entertainment Group AB (publ) (NENT Group) Viaplay teenus on saadaval Rootsis, Taanis, Norras, Soomes, Islandil, Eestis, Lätis, Leedus, Poolas,  USA ja Hollandist. Tänavu laieneb Viaplay ka Suurbritanniasse ning juba järgneval aastal jõuab teenus ka Kanadasse, Saksamaale, Austriasse ja Šveitsi.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel