Vabavõitlusuudised: Ngannou ja Cyborgi kuupäevad teada

07. oktoober 2021 | Uudised

UFC meistrid Francis Ngannou ja Ciryl Gane võitlevad 22. jaanuaril.

Lepingut pole veel allkirjastatud ja toimumispaik on teadmata, ütles Ngannou mänedžer, kuid ESPN-il on juba plakat valmis.

Cris Cyborg kaitseb Bellatori tiitlit 12. novembril, vastaseks Sinead Kavanagh (7-4), kes on võitnud kaks viimast matši. Kavanagh treenib klubis SBG Ireland, kus treenib Conor McGregor.

Patricio „Pitbull” Freire loobus Bellatori kergekaalutiitlist. 5. novembril võitlevad Iirimaal vabale tiitlile tema vend Patricky ja Peter Queally (13-5-1, SBG Ireland). Pitbull kaotas sulgkaalutiitli 31. juulil AJ McKeele ja keskendub selle tagasivõitmisele. Queally alistas Patricky matšis, mille Patricky vaidlustas.

Andy Manzolo võitleb 6. novembril Supreme’i meistrivööle, vastaseks Warren Kee, kes osalenud sarjades Cage Warriors ja BAMMA. Manzolo võitis 3. oktoobril Birminghamis kulla Arnold Classic Europe’i mustade vööde BJJ-s. Alistada tuli kaks vastast.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel