Oleksandr Usyk

Foto: Shutterstock

Usyk Vs. Dubois – mis saab pärast matši?

12. juuli 2023 | Uudised

IBF/WBA/WBO raskekaalu meister Oleksandr Usyk kaitseb enda tiitlit 26. augustil, Poolas Wroclawi staadionil, kui kohtub WBA teisel kohal oleva tšempioni Daniel Duboisiga, vahendas Boxingnews24.com.

Duboisi ja Kevin Lerena viimases matšis, kukkus Dubois juba esimeses raundis kolm korda. Paljudele poksifännidele jäi mulje, et kohtunik Howard Foster kummardus tahapoole, lubades Dubois’l võistlust katkestamata sinna jääda, kuna ta vaevles põlvevigastuse all. Matši puhul oli kummaline see, et Lerena lõpetas alates teisest raundist rusikalöögid täielikult võimaldades Dubois’l end kolmandas raundis nokauti lüüa. Dubois on juba lisaks varasemalt lüüa saanud Joe Joyce’ilt.

Maailma Poksiliidul on raskekaalus kaks vööd, millest kergemini tabatav Dubois hoiab vähem prestiižsemat versiooni. Usyk peab Duboisi (19-1, 18 KO) alistama, et edasi liikuda ja detsembris või jaanuaris Saudi Araabias kohtuda WBC tšempioni Tyson Furyga,. Arvestades Fury elnevaid ebaõnnestunud läbirääkimisi Usyki ja Anthony Joshuaga, on suur tõenäosus, et me ei näe Usyk-Fury võitlust niipea.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel