Sigrid Kapanen. Foto: GoodFight, Dmitri Averjanov

ÜLESKUTSE I Toetame Sigrid Kapaneni osalemist Tai kuningriigis taipoksi MM-il

24. märts 2023 | Uudised

Viljandis tegutsev Kondor Fight Club kutsub kõiki üles toetama Sigrid Kapaneni osalemist Tai kuningriigis taipoksi MM-il. Kondor Fight Club tänas hiljuti oma Facebooki lehel kõiki, kes panustasid Sigrid Kapaneni EM-i sõidule.

Sigrid Kapanen. Foto: GoodFight, Dmitri Averjanov

“Lennupiletid ja hotellid olid juba broneeritud, aga paraku lükati maavärinate tõttu turniir kuu aega edasi. Ehkki alati on tehtud kõige kangem kindlustus, et selliseid probleeme vältida, selgus siiski, et kindlustus looduskatastroofide poolt tekitatud kahjusid ei hüvita,” kommenteeris Kapaneni treener Ringo Tipp.

Foto: GoodFight, Dmitri Averjanov

„Suheldes teiste treeneritega ja arvestades praegust olukorda Türgis (jätkuvad maavärinad) leidsime, et pole mingit kindlust, et EM ka kuu aja pärast toimub. Sama olukorra kordumise vältimiseks otsustasime Türgi reisi vahele jätta ja kasutada alles jäänud raha maikuus (03.05-13.05) Tai kuningriiki taipoksi MM-ile lendamiseks,“ kirjutas treener Facebookis ja lisas, et sinna on parajalt aega, et saavutada super vorm ja medaliga tagasi tulla.

Oma panuse saab anda siin:

MTÜ Kondor Fight Club
EE912200221067374710
Selgitus: EM

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel