Foto: Rauno Vahtre

UFN TARTU I Ott Remmer vastasest: tõde selgub ringis

13. oktoober 2022 | Underground Fight Night, Uudised

Tartlaste lemmik Ott Remmer ja grusiin Levan Guruli lähevad vastakuti 15. oktoobril Tartus asuvas spordikubis Corsagym, kui toimub UNDERGROUND FIGHT NIGHT. Kuigi Otti vastane Levan on esimesest 10 aastat vanem, siis Ott leiab, et vanus on vaid number ja selline vanusevahe ringis tähtust ei oma.

Levanil on seljataga 78 matši, võite 68. Kui tugevaks vastaseks peab Ott teda oma seniste vastastega võrreldes? „Kogemust on Levanil umbes poole rohkem kui minul. Paberil paigutaks ta oma top 5 vastaste hulka, aga tõde selgub ringis,“ lausub Ott.

Corsagymi pidaval Gert Goršanovil jagub Otti kohta ainult ülistavaid sõnu ja ta räägib, et tema silmis on Ott mees suure algustähega, sest ta ei löö kunagi mitte ühegi vastase ees risti ette. Kui enamus sportlastest tahab alati teada, kes on vastane, kui palju on tal kogemust, võite ning info kätte saades, loobuvad matšist, siis Oti puhul pole seda mitte kunagi juhtunud. „Tegu on tõelise võitlejaga, kes on nõus võitlema oma kaalus olenemata vastase reitingust isegi siis, kui teine osutub kogenumaks,“ lausub Gert Otti kohta.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel