Foto: Shutterstock.com

UFC puuris kohtuvad pühapäeval mehed, kes naljalt ei kaota

17. detsember 2022 | Uudised

Jared Cannonier on UFCs võitnud oma viimasest seitsmest võitlusest viis. Sean Strickland on võitnud oma viimasest seitsmest matšist kuus. Mõlemad ameeriklased kohtuvad sel nädalavahetusel Las Vegases keskkaalu (kuni 83,9 kg) heitluses.

Seda intrigeerivat matši kahe ameeriklase vahel näeb otseülekandes pühapäeval, 18. detsembril, TV3 Sport ja järgmise põlvkonna teleteenuse Go3 vahendusel. Ülekanne algab kell 2.00 ja enne Cannonieri vs Stricklandi heitlust näidatakse viit avamatši.

38-aastane ja 180 cm pikkune Jared Cannonier on hetkel UFC keskkaalu pingereas kolmandal kohal. Oma viimase võitluse kaotas ta tänavu juulis, kui ta läks raskes võistluses vastamisi Uus-Meremaa karismaatilise võitleja Israel Adesanyaga.

Enne vastaseisu Adesanyaga oli Cannonier tähistanud viit võitu kuuest võimalikust. Kokku on tal MMA (Mixed Martial Arts) võistlustel 15 võitu (10 nokauti) ja 6 kaotust. Ameeriklane võitles varem poolraskekaalus (kuni 83 kg) ja tõusis keskkaalu kategooriasse aastal 2018. Enne UFC organisatsiooniga liitumist võitles Cannonier raskekaalu (kuni 120,2 kg) kategoorias.

31-aastane 185 cm pikkune Sean Strickland on UFC keskkaalu edetabelis seitsmendal positsioonil. Ta on võitnud MMA turniiridel 25 võitlust (10 nokauti) ja kaotanud neli korda.

Oma viimases heitluses langes Strickland esimeses raundis, mil teda nokauteeris brasiillane Alex Pereira. Pereira tuli hiljuti UFC meistriks pärast seda, kui ta murdis enesekindla Israel Adesanya.

Strickland oli enne võitlust Pereiraga võitnud kuus kohtumist järjest. Varem on ta võistelnud kergkeskkaalu kategoorias (kuni 77,1 kg). 2011. aastal tuli ameeriklane tuntud King of the Cage organisatsiooni meistriks, kus ta kaitses oma tiitlivööd viis korda.

Cannonieri ja Stricklandi vastaseis pidi toimuma tänavu oktoobris, kuid Stricklandil diagnoositi sõrmepõletik ja võitlus lükati detsembrisse.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel